Gdzie obejrzeć

Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy (2017) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy to film nakręcony w 2017 roku, którego data premiery światowej odbywała się 2017-09-17 r.
Conrad Helten objął posadę dyrektora produkcji.
Budżet filmu wyniósł brak danych.

Podstawowe informacje o filmie:
Data premiery – 2017-12-01
Tytuł oryginalny – Barbie: Dolphin Magic
Kategoria filmu – Animowany
Kategoria wiekowa – brak danych
Budżet filmu – brak danych

Dystrybutorem filmu jest – Warner Bros.

Opis fabuły

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.


Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy ? Spawdzić obsadę filmu Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy (2017) online. Pełna obsada filmu Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Barbie Delfiny z Magicznej Wyspy Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO