Gdzie obejrzeć

Prawdziwe kłamstwa (1994) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

"Prawdziwe kłamstwa" to film nakręcony w 1994 roku, który opowiada o pozornie zwykłym sprzedawcy komputerów. Pozornie - postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera jest bowiem tajnym agentem, który ma do rozwikłania niejedną zagadkę. 

Tytuł oryginalny: True Lies
Gatunek: Komedia / Sensacyjny
Reżyseria: James Cameron
Scenariusz: James Cameron / Claude Zidi / Didier Kaminka / Simon Michaël
Rok premiery: 1994
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Arnold Schwarzenegger wciela się w rolę Harry'ego Taskera, który jest międzynarodowym agentem do zadań specjalnych, prawdziwy as wśród szpiegów: włada biegle sześcioma językami, ma nienaganne maniery, ale potrafi również unieszkodliwić każdego przeciwnika. Posiada doktorat z fizyki jądrowej. Ze wszystkich niebezpiecznych misji wychodzi obronną ręką. Problemy zaczynają się wtedy, gdy w aferę szpiegowską zostaje wplątana jego rodzina. Filmu obecnie nie znajdfdziemy niestety w ofercie żadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej znaleźć możecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Prawdziwe kłamstwa obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Prawdziwe kłamstwa ? Spawdzić obsadę filmu Prawdziwe kłamstwa oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Prawdziwe kłamstwa (1994) online. Pełna obsada filmu Prawdziwe kłamstwa i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Prawdziwe kłamstwa Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Arnold Schwarzenegger
Jamie Lee Curtis
Tia Carrere

W głównego bohatera produkcji wcielił się niezastąpiony Arnold Schwarzenegger, którego podziwiać możemy także w filmach Terminator czy Komando.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO