Gdzie obejrzeć

Park Jurajski (1993) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

"Park Jurajski" to film nakręcony w 1993 roku, który do dziś jest jednym z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych filmów w historii. Dinozaury zostały sklonowane i umieszczone w parku rozrywki. Pewnego dnia dochodzi w nim do awarii i goście muszą walczyć o życie z prehistorycznymi bestiami. 

Tytuł oryginalny: Jurassic Park
Gatunek: Przygodowy / Sci-Fi
Reżyseria: Steven Spielberg
Scenariusz: Michael Crichton / David Koepp
Rok produkcji: 1993
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

John Hammond, ekscentryczny milioner, stworzył na wyspie Nublar, dwieście kilometrów na zachód od Kostaryki, niezwykły rezerwat. Jego atrakcją są przywołane do życia po stu milionach lat dinozaury. Ale aby Park Jurajski mógł przyjąć turystów, grupa fachowców musi potwierdzić, że jest miejscem całkowicie bezpiecznym. Niestety, brak pokory wobec natury musi zostać ukarany. Wyprawa naukowców do rezerwatu przeradza się w krwawy koszmar... Obecnie film dostępny jest za pośrednictwem wielu serwisów streamingowych. Znaleźć go możemy chociażby w bilbiotekach Chili, iTunes, Amazon Prime Video czy Rakuten. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Park Jurajski obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Park Jurajski ? Spawdzić obsadę filmu Park Jurajski oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Park Jurajski (1993) online. Pełna obsada filmu Park Jurajski i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Park Jurajski Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun


Obsada filmu

Sam Neill
Laura Dern
Jeff Goldblum

Niedawno zadebiutował serial Park Jurajski: Obóz kredowy. Warto też obejrzeć filmy Jurassic World: Upadłe królestwo i Jurassic World.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO