Gdzie obejrzeć

Lara Croft: Tomb Raider - Kolebka życia
Niemal każdy zna Larę Croft – ta fikcyjna postać na stałe weszła do kultury masowej. Wszystko dzięki grom komputerowym i filmom, w których występuje ona jako główna bohaterka. Niemal kanoniczną postacią jest archeolożka, którą wykreowała Angelina Jolie. Obejrzeć ją można w filmie „Lara Croft: Tomb Raider - Kolebka życia”.

Tytuł oryginalny:  Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
Gatunek: Akcja / Przygodowy
Reżyseria: Jan De Bont
Scenariusz: Dean Georgaris
Rok produkcji: 2003
Kraj: Japonia / Niemcy / USA / Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Dzielna Lara Croft po raz kolejny musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i talenty. Tym razem archeolożka udaje się do Afryki, gdzie musi namierzyć i odszukać tajemniczy artefakt. Nie tylko ona jednak pragnie wejść w posiadanie tajemniczego przedmiotu. Archeolożkę chce uprzedzić niejaki doktor Jonathan Reece – obłąkany chęcią władzy nad światem laureat Nagrody Nobla. W rękach kobiety jest więc los całej ludzkości. Film „Lara Croft: Tomb Raider - Kolebka życia” na szczęście dostępny jest w wielu serwisach streamingowych – obejrzeć go można między innymi za pośrednictwem iTunes, Player, Ipli czy Rakuten TV. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji z Larą Croft w roli głównej.

Obsada

Angelina Jolie - Lara Croft
Gerard Butler - Terry Sheridan
Ciarán Hinds - Dr Jonathan Reece
Chris Barrie - Hillary
Noah Taylor - Bryce
Djimon Hounsou - Kosa
Til Schweiger - Sean
Simon Yam - Chen Lo
Terence Yin - Xien

Jesteś fanem kina akcji i szukasz ciekawej propozycji na telewizyjny seans? Sprawdź koniecznie filmy Bad Boys II, Daredevil i K2.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO