Gdzie obejrzeć

Detektyw

  • 13 listopada 2020Serial kryminalny, który w każdym sezonie opowiada o zupełnie innej sprawie. Pełno spisków, zdrad, intryg, zwrotów akcji i jeden cel - schwytać mordercę. Zobaczcie koniecznie! 

Rok produkcji: 2014 
Oryginalny tytuł: True Detective 
Sezony: 3 sezony 
Gatunek: Dramat, Kryminał 
Produkcja: USA 
Twórca: Nic Pizzolatto 
Platforma: HBO GO

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Sezon 1

W 1995 roku Marty Hart i Rust Cohle, detektywi i partnerzy Wydziału Śledczego w Luizjanie, zostają przypisani do prowadzenia śledztwa w sprawie makabrycznego morderstwa. Sprawa jest wielowątkowa, dotyczy lokalnych kościołów, polityki, zahacza o inne zbrodnie... Na wszystko cieniem kładą się konflikty i poplątane losy obu policjantów, których życie prywatne jest równie skomplikowane i tragiczne jak praca. W 2012 roku podobny przypadek doprowadza dwóch nowych detektywów do zabójstwa z 1995 roku. Marty i Rust opowiadają ze swojej perspektywy historię prowadzonego przez nich dochodzenia, ich życia i tego, jaki wpływ mieli na siebie nawzajem jako detektywi, przyjaciele i mężczyźni.

Sezon 2

Akcja tego sezonu toczy się w Kalifornii. Fabuła tego sezonu skupia się na czwórce postaci – trójce policjantów, a są nimi: Ray Velcoro z komendy policji miasta Vinci, Ani Bezzerides z biura szeryfa hrabstwa Ventura i Paul Woodrugh z wydziału drogowego policji stanowej stanu Kalifornia oraz gangsterze Franku Semyonie, który chce zalegalizować swoje interesy.

Sezon 3

Trzecia odsłona antologii opowie historię makabrycznej zbrodni, która pozostaje nierozwiązana przez kilka dekad. Akcja serialu toczy się w sercu hrabstwa Ozark. Widzowie będą śledzić próby jej rozwiązania w trzech różnych okresach. W 2015 roku spotykamy emerytowanego detektywa Wayne’a Haysa, który wraca do dalekich wspomnień. 35 lat wcześniej wraz ze swoim partnerem Rolandem Westem próbował rozwikłać sprawę tajemniczego zaginięcia dwójki rodzeństwa, 12-letniego Willa oraz 10-letniej Julii Purcell. To, co wydawało się z początku typowym porwaniem, przerodzi się w zbrodnię, ciągnącą się przez kilka dekad.

Zobacz również takie produkcje jak "Contratiempo", "The Sinner - sezon 2" oraz "Jak dogryźć mafii"

Obsada

Sezon 1

Matthew McConaughey - Rust Cohle
Woody Harrelson - Martin Hart
Michelle Monaghan - Maggie Hart
Tory Kittles - Thomas Papania
Michael Potts - Maynard Gilbough

Sezon 2

Colin Farrell - Ray Velcoro
Vince Vaughn -Frank Semyon
Rachel McAdams - Ani Bezzerides
Taylor Kitsch - Paul Woodrugh

Sezon 3

Mahershala Ali - Wayne Hays
Carmen Ejogo - Amelia Reardon
Stephen Dorff - Roland West
Scoot McNairy - Tom Purcell
Ray Fisher - Henry Hays

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO