Ubisoft z nowym projektem

Tom Clancy’s XDefiant – nachodzi darmowy FPS

Darmowych gier nigdy za wiele – nic więc dziwnego, że gracze z radością przyjmują doniesienia o kolejnych produkcjach, które oparte są na modelu free to play. Właśnie okazało się, że wcześniejsze przecieki są prawdziwe i Ubisoft pracuje nad sieciową strzelanką, która ma łączyć uniwersa Ghost Recon, The Division i Splinter Cell. Gra nie została przedstawiona na niedawnym E3 – teraz jednak dostaliśmy jej prezentację i pierwszy zwiastun. Czym będzie produkcja? Kiedy zadebiutuje? Jakich trybów gry mogą spodziewać się miłośnicy wirtualnej rozrywki?

Materiały promocyjne gry

Za grę Tom Clancy’s Xdefian odpowiedzialne jest Ubisoft San Francisco. Gra to darmowy FPS, który pozwoli nam mierzyć się w starciach 6 na 6 raczy. Wszystko oczywiście za pośrednictwem sieci.

Tom Clancy’s XDefian – czego możemy się spodziewać?

Gracze wcielić będą się mogli w jedną z frakcji, które doskonale znane są fanom gier Ubi. Mowa tu o Wilkach (Ghost Recon), przedstawicielach Eszelonu (Splinter Cell) czy Wyrzutkach i Czyścicielach (The Division). Dostępne mają być tryby Eskorty, Deathmatchu czy Dominacji – możliwe będzie też niemal dowolne modyfikowanie broni. Twócy zarzekają się, że stawiają na gameplay, który insporowany jest produkcjami takimi jak Valorant czy Call of Dury. Testy gry ruszają już 5 sierpnia – dostępne będą wyłącznie dla graczy w USA i Kanadzie. Jeszcze w tym roku wypróbować będą mogli jej wszyscy chętni i już teraz można zapisać się do przyszłych testów. Konkretnej daty pełnej premiery na razie nie zdradzono – wiadomo jedynie, że gra zmierza na PC,  PS4, PS5, Xboxa One i Xboxa Series X/S. Poniżej obejrzeć możecie natomiast zwiastun nadchodzącej produkcji. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO