Nie mamy dobrych wiadomości

The Elder Scrolls VI – gracze jeszcze poczekają…

Nie ma chyba zbyt dużej grupy graczy, która negatywnie oceniałaby piątą część kultowej już serii The Elder Scrolls. Skyrim okazał się ogromnym hitem i nawet lata po premierze chętnie wybierany jest przez dziesiątki tysięcy miłośników wirtualnej rozrywki. Nic więc dziwnego, że już chwilę po premierze piątki zaczęły się spekulacje dotyczące kolejnej części. Emocje podgrzał teaser, który ujrzał światło dzienne w 2018 roku (swoją drogą możecie obejrzeć go poniżej). Teraz okazuje się jednak, że optymizm musi ustąpić realizmowi – mamy nowe informacje dotyczące premiery The Elder Scrolls VI.

Materiały promocyjne gry

Gracze mogą się już niecierpliwić – od premiery Skyrima minęło ponad 8 lat, ponad 2 lata temu dowiedzieli się zaś, że powstaje szósta część serii, Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy jednak dopiero na początku naszego oczekiwania. 

Kiedy premiera The Elder Scrolls VI?

Wiele wskazuje na to, że do premiery mamy co najmniej kilka lat. Głos w sprawie zabrał Pete Hines – wiceprezes studia Bethesda. Przedstawiciel firmy powiedział, że The Elder Scrolls VI zadebiutuje dopiero po Starfield. Druga z wymienionych produkcji także na razie nie ma określonej daty premiery. Hines zaznacza, że po konkrety będziemy mogli się zgłosić „za kilka lat”. Na razie lepiej więc chyba zapomnieć o nowej części. Spragnieni przygód w fantastycznym uniwersum mogą natomiast odświeżyć Skyrima – pomocne w tym mogą okazać się liczne mody, które znaleźć można w sieci. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO