Nowe DLC nadchodzi

Tekken 7 – w grze pojawi się… premier Polski

Bijatyki to jeden z najpopularniejszych gatunków gier komputerowych w historii. Nic więc dziwnego w 2017 roku spory zainteresowaniem cieszył się debiutujący wówczas Tekken 7. Gra z miejsca zdobyła uznanie i to nie tylko wśród fanów całej serii. Ponad trzy lata po premierze produkcja jest ciągle rozwijana. Niedawno Bandai Namco zapowiedziało 18 już płaty dodatek DLC do swojej produkcji. Tym razem ponownie wprowadza on do produkcji zupełnie nową postać, na którą zęby mogą sobie ostrzyć zwłaszcza nasi rodzimi gracze. Nową bohaterką japońskiej gry ma bowiem zostać postać, która jest premierem Polski.

Tekken 7 / Bandai Namco

Osiemnaste DLC do gry Tekken 7 wprowadzi do gry żeńską postać, która jest… premierem Polski. Postać jest fikcyjna i podobno nie była na nikim wzorowana – gracze jednak mają nieco inne zdanie…

Nowa postać w grze Tekken 7

DLC z Polką zadebiutuje już niedługo – wiele wskazuje na to, że będzie ono dostępne już wczesną wiosną. Wybór bohaterki jest podobno zainspirowany kilkoma kobietami, które pełniły w naszym kraju funkcję Prezesa Rady Ministrów.  Katsuhiro Harada dodał także, że współpracuje z ambasadą naszego kraju w Japonii – w 2020 roku udało mu się nawet odwiedzić nasz kraj. Na razie musimy zadowolić się jedynie zwiastunem – jest on bardzo krótki ale pozwala zobaczyć chociażby przebitki z wirtualnego odpowiednika Polski. Wrażenie może robić pełne udźwiękowienie pani premier, która posługuje się nienaganną polszczyzną. Króciutki zwiastun zobaczyć możecie poniżej.

Tekken 7 – zwiastun DLC

Sprawdź również - Najlepsze gry na PlayStation 5 – ranking 10 najciekawszych produkcji.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO