Roboty i francuska rewolucja

Steelrising – przybliżona data premiery i zwiastun

Rok 2021 przyniesie nam jeszcze sporo ciekawych premier, wydarzeń i zapowiedzi ze świata gier. Już teraz dochodzą do nas także plotki dotyczące przyszłorocznych premier. Jedną z ciekawszych może okazać się gra Steelrising, za którą odpowiedzialni są twórcy GreedFall (przypomnijmy, że gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i otrzymała bardzo dobre oceny od krytyków). Czy i ta produkcja spotka z aprobatą fanów? Na razie trudno to przewidzieć – tym bardziej, że dopiero otrzymaliśmy zwiastun, na którym możemy zobaczyć elementy gameplay’u. 

Materiały promocyjne gry

Steelrising będzie grą RPG z elementami zręcznościowymi. Produkcja przeniesie nas w czasy rewolucji francuskiej, w której Ludwik XVI dysponuje armią robotów. 

Steelrising – data premiery i zwiastun

Gracze wcielą się w rolę Aegis – żeńskiego robota, który pełni rolę ochroniarza królowej Marii Antoniny. W zwiastunie zobaczyć możemy elementy rozgrywki takie jak walka czy magia. Konkretna data premiery nie jest na razie znana – nie wiemy też nic o potencjalnych wymaganiach sprzętowych produkcji. Przybliżona data pojawiania isę gry na rynku to czerwiec 2022. Steelrising ma wóczas pojawić się na PC (Steam), PlayStation 5 i Xboxie Serises X/S. Poniżej możecie natomiast obejrzeć wspomniany wcześniej zwiastun. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO