Czekaliśmy wiele lat...

Psychonauts 2 – zwiastun fabuły i data premiery

Rok 2021 przyniesie nam wiele ciekawych premier produkcji, na które czekaliśmy od wielu lat. Na niektóre z gier czekać nam przyszło ponad dekadę. Przykładem może być tutaj gra Psychonauts 2, której pierwsza część zadebiutowała w 2005 roku za sprawą Double Fine Productions. Przed drugą częścią na rynku pojawiła się także gra Psychonauts in the Rhombus of Ruin, która przeznaczona była na VR. Teraz gracze doczekają się drugiej części produkcji i wszystko wskazuje na to, że zagramy w nią jeszcze przed wakacjami. 

Materiały promocyjne gry

Na premierę gry Psychonauts 2 przyjdzie nam poczekać jeszcze nieco ponad miesiąc. Produkcja zadebiutuje na PC, PS4, Xboxie One i Xboxie Series X/S 25 sierpnia. 

Psychonauts 2 – zwiastun premierowy

Głównym bohaterem produkcji ma zostać – znany z pierwszej części – telepata Raz, który potrafi przenosić się do umysłów innych. Wiadomo także, że gra ma zachować swój charakter zwariowanej platformówki i fani serii powinni się tu bez problemu odnaleźć. „Dwójka” nadal owiana jest wieloma tajemnicami – choć przecież debiutuje za nieco ponad miesiąc. Niedawno w sieci pojawił się najnowszy zwiastun, który jednak nie odpowiada niemal na żadne pytanie – rzuca jednak nieco światła na warstwę fabularną. Przekonajcie się sami:

Sprawdź również - Minionki w Minecraft – nowa aktualizacja zadebiutowała


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO