TOP 5

Najdłuższe gry – 5 gier, które pochłaniają setki godzin

Zbliżające się wakacje i okres urlopowy sprawiają, że już niedługo gracze będą mieli okazję spędzić nieco więcej czasu w ulubionych produkcjach. Spora część graczy stawia na tytuły, które zapewniają nawet kilkaset godzin zabawy. Większość z nich stawia na otwarty świat lub czasochłonne zdobywanie doświadczenia czy przedmiotów. Sporo z nich pozwala na rozbudowę postaci i eksplorację rozbudowanego świata. W jakie gry tego rodzaju warto zagrać? Które produkcje wystarczają na najwięcej godzin zabawy? Poniżej znajdziecie nasz subiektywny ranking produkcji, które pochłonąć was mogą na wiele dni – i nie jest to w żadnym wypadku przesada. 

Monster Hunter World - materiały promocyjne gry

Poniższe tytuły zapewniają nawet setki godzin świetnej zabawy i doskonale sprawdzą się w wielogodzinnych sesjach. Charakteryzuje je otwarty i rozbudowany świat, który w większości przypadków gracz może odkrywać na własną rękę. 

Najdłuższe gry – TOP 5

1. Wiedźmin 3: Dziki Gon
2. The Elder Scrolls V: Skyrim
3. Assassin's Creed: Valhalla
4. Monster Hunter World
5. Gran Turismo 5

Oczywiście jest więcej gier, których zawartość wystarcza na setki godzin dobrej zabawy. Warto wspomnieć o takich tytułach jak Animal Crossing czy Red Dead Redemption 2. W rankingu nie zostały też uwzględnione produkcje online (CS:GO czy World of Warcraft), które potrafią pochłonąć tysiące godzin życia ich fanów. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO