Czekacie na odświeżonego komandora?

Mass Effect Legendary Edition – porównanie grafiki

Mass Effect to jedna z najbardziej uznanych serii w historii branży gier komputerowych. Nic więc dziwnego, że zapowiedź odświeżonej trylogii zelektryzowała środowisko graczy. Głównym bohaterem serii jest Komandor Shepard, który jest pierwszym ludzkim Widmem w historii. Stara się on powstrzymać Żniwiarzy – super inteligentną rasę obcych, która niszczy inne cywilizacje. Gra utrzymana jest w konwencji dynamicznej trzecioosobowej strzelanki – nie brakuje jej jednak elementów znanych z gier RPG czy głębi fabularnej. Edycja Legendarna Mass Effect zadebiutuje już za niespełna miesiąc – 14 maja 2021. 

Materiały promocyjne gry

Żadnych opóźnień już raczej nie będzie – kilka dni temu poinformowano, że gra osiągnęła tak zwany złoty status. Oznacza to, że gra została w pełni ukończona i trafiła do tłoczni.

Czy warto czekać?

Oczekiwanie na odświeżoną trylogii ma nam uprzyjemnić zwiastun, który prezentuje skalę zmian w remasterze. Poprawę jakości grafiki widać gołym okiem – niedowiarków powinno natomiast przekonać poniższe wideo. Warto dodać, że Legendary Edition to nie tylko odświeżona grafika 0- do dyspozycji graczy oddane zostaną także wszystkie dodatki i usprawnienia rozgrywki. 

Mass Effect Legendary Edition – porównanie grafiki

Spawdź również wymagania sprzętowe legendarnej edycji Mass Effect.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO