Mafia 3 wymagania PC. Czy mafia uruchomi się na Twoim pececie sprawdzisz na Spokeo.pl

Mafia 3 to kolejna odsłona kultowych już gier gangsterskich. Swoją premierę miała stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku. Od tamtej pory w produkcję zagrać możemy na PC, PlayStation 4 i Xboxie One. Gra łączy w sobie elementy sandboksowe, gangsterskie, przygodowe i akcję. W trakcie kampanii jednego gracza będziemy mieli też okazję postrzelać i usiąść za kierownicą aut z epoki. Akcja Mafii rozgrywa się w 1986. Areną naszej przygody jest fikcyjne miasto New Bordeaux. Graczy pecetowych z pewnością zainteresują wymagania sprzętowe Mafii 3. Standardowo produkcja zaznacza zarówno minimalne wymagania, które pozwolą na uruchomienie gry, jak i rekomendowaną konfigurację, która daje możliwość zabawy w najwyższych ustawieniach graficznych. Czy Mafia 3 uruchomi się na Twoim komputerze?

mafiagame.com

Minmalne wymagania:

Wymagania gry nie są szczególnie wysokie, zwłaszcza jeśli zwrócimy uwagę na minimalną specyfikację, która będzie w stanie uruchomić produkcję. Wymagane są:

System operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy,
Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8120,
Pamięć RAM: 6 GB,
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub Nvidia GeForce GTX 660, ewentualnie inna z 2 GB pamięci,
Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca.


Rekomendowane wymagania:

Jeśli chodzi o zalecane ustawienia – te także nie rzucają na kolana i nawet starszy sprzęt powinien poradzić sobie  z nimi bez problemu. Rekomendowane wymagania sprzętowe dla gry Mafia 3 prezentują się następująco:

System operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy,
Procesor: Intel Core i7-3770 lub AMD FX-8350 4 GHz,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: AMD Radeon R9 290X, Nvidia GeForce GTX 780 lub GTX 1060, ewentualnie inna z 4 GB pamięci,
Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca.

Jak widać, z uruchomieniem gry na zadowalającym poziomie poradzą sobie nawet kilkuletnie komputery. Jest więc spora szansa, że nie dopadnie nas w tym przypadku bolączka konieczności upgrade’u sprzętu pod produkcję, w którą warto zagrać. Miłej zabawy. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO