Polska gra przygodowa

Kursk – wymagania sprzętowe

Gry komputerowe to dziś jedna z najbardziej rozbudowanych gałęzi przemysłu rozrywkowego. Przykłady można mnożyć niemal bez końca i z powodzeniem możemy się ich dopatrywać także na naszym krajowym podwórku. W Polsce powstaje sporo gier, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy – wystarczy to wymienić produkcje takie jak Wiedźmin 3, Dying Light czy Green Hell. Ciekawą produkcją jest też z całą pewnością gra Kursk, która zadebiutowała na PC w 2018 roku (w 2021 ma się ona pojawić także na konsolach). Produkcja jest jedną z pierwszych produkcji dokumentalno-przygodowych – gra zabiera nas w samo centrum wydarzeń, które wstrząsnęły światem. Gracz wciela się w rolę szpiega, którego zadaniem jest zinfiltrowanie atomowego okrętu K-141 Kursk.

Materiały promocyjne gry

Za grę odpowiedzialne jest studio Jujubee. Przed zakupem produkcji z całą pewnością warto sprawdzić jej wymagania sprzętowe, które jednak nie powinny stanowić problemu nawet dla nieco starszych komputerów. 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor: 3.2 GHz Dual Core Processor
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670
Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor: Quad Core 3.2Ghz
Pamięć: 12 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1080
Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody:

Gracze nie mogą używać w tej produkcji kodów – pozwala to jednak na jeszcze większą immersję i wczucie się w klimat przełomu XX i XXI wieku. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO