Ekspansja świetnej gry

Hades zadebiutuje na PS4 i PS5

Rok 2020 przyniósł przemysłowi gier wiele świetnych tytułów, wśród których nie zabrakło zaskoczeń. Jednym z największych stał się Hades, który zadebiutował na komputerach i konsolach Nintendo Switch 17 września 2020 roku. Genialny roguelike podbił serca graczy i z miejsca stał się hitem chociażby na Steamie. Wszystko wskazuje na to, że w grę na swoich urządzeniach wkrótce zagrają także posiadacze konsol Sony – zarówno najnowszej PS5, jak i nieco starszej PS4. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Materiały promocyjne gry

Gracze pokochali grę Hades przede wszystkim za przemyślany system walki, świat i oprawę audiowizualną. Wielu z nich twierdzi, że gra jest o wiele lepsza od wielkich produkcji z segmentu AAA. 

Hades na PlayStation?

Czy Hades rzeczywiście zmierza na konsole Sony? Wszystko wskazuje na to, że tak – wskazuje na to ocena Koreańskiego Komitetu do spraw Klasyfikacji i Administracji Gier, która wskazuje, że gra zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 (system VIII i IX). Na razie nic jednak nie wiadomo o dacie premiery – sam port na konsole nie jest jeszcze pewny. Wszystko wskazuje jednak na to, że w grę Hades zagramy na PlayStation już niedługo. Poniżej obejrzeć możecie natomiast animowany zwiastun produkcji. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO