Fani będą zachwyceni!

Gothic 1 Remake – gra otrzyma polski dubbing

Rok 2021 przynosi sporo zapowiedzi, niespodziewanych premier i odświeżonych wersji klasycznych już tytułów. Jakiś czas temu pojawiły się informacji o remake’u Gothica – gry RPG, która w naszym kraju cieszyła się wyjątkowo dużą popularnością. Niedawno na platformie Steam pojawiła się natomiast karta nadchodzącej produkcji. Polskich fanów ucieszy z pewnością fakt, że gra doczeka się pełnego polskiego dubbingu. Przypomnijmy, że THQ Nordic wydało demo produkcji – początkowo firma nie wierzyła bowiem w potencjał remake’u. Popularność grywalnej wersji demonstracyjnej zaskoczyła jednak samych twórców. 

Materiały promocyjne gry

Na razie nie znamy ceny ani konkretnej daty produkcji – prawdopodobnie więcej informacji pojawi się wkrótce. Poznaliśmy natomiast wstępne minimalne wymagania sprzętowe gry Gothic 1 Remake.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: TBA
Karta grafiki: TBA
Pamięć RAM: 8 GB
Wersja DirectX: 11
Miejsce na dysku: 30 GB

Skusicie się na odświeżoną wersję gry? Poniżej możecie obejrzeć trailer, który ukazuje możliwości grywalnej wersji remake’u. Nie ma chyba wątpliwości, że będzie się on cieszył w naszym kraju sporą popularnością. O postępie prac i dacie premiery będziemy informować was na bieżąco. 

Sprawdź również wymagania sprzętowe gry Gothic 2: Kroniki Myrtany i kody do gry Gothic 3Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO