Sony potwierdza

God of War – seria nie doczeka się ekranizacji

Gry komputerowe i filmy przeplatają się już od wielu lat. Doczekaliśmy się gościnnego udziału gwiazd kina w grach i ekranizacji tytułów, które debiutowały jako flagowe produkty elektronicznej rozrywki. Nic więc dziwnego, że gracze z wypiekami na twarzy czekają na kolejne ekranizacje swoich ulubionych tytułów. Doczekali się już filmów takich jak „Tomb Raider”, „Mortal Kombat” czy „Resident Evil”. Społeczność od dawna spekuluje nad możliwością powstania kolejnych ekranizacji – teraz jednak Sony rozwiało niektóre z ich nadziei, przynajmniej na razie. 

Materiały promocyjne gry God of War

Wiadomo, ze Sony pracuje nad całym szeregiem adaptacji swoich gier. W tej chwili wiemy już między innymi o The Last of Us”, „Uncharted” czy „Ghost of Tsushima”. 

God of War – nie będzie adaptacji

Zapowiedzi ekranizacji to jednak nie same dobre wiadomości – przynajmniej z perspektywy graczy. The New York Times donosi bowiem, że wielbiciele God of War będą musieli obejść się smakiem. Wszystko wskazuje bowiem na to, że nie powstanie ekranizacja przygód Kratosa. Potwierdzono natomiast plany rozwoju usługi PlayStation Plus Video Pass , która w przyszłości ma zagwarantować graczom wielopoziomową rozrywkę (gry, seriale, filmy czy muzykę). W przszłości natomiast możemy się spodziewać kolejnych ekranizacji gier.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO