Niespodziewany hit

Fall Guys: Ultimate Knockout – wymagania sprzętowe i kody

Dziś gracza niełatwo zaskoczyć – do dyspozycji miłośników wirtualnej rozrywki oddane są tysiące tytułów, które starają się spełniać wymagania graczy i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Zdarzają się jednak premiery i produkcje, które wchodzą na sam szczyt zupełnie niespodziewanie. Zazwyczaj cechuje je wyjątkowa grywalność czy świetny pomysł na rozgrywkę. 4 sierpnia 2020 roku zadebiutowała gra Fall Guys: Ultimate Knockout, która zdaje się być niemal dosłownym połączeniem wskazanych wyżej elementów. Produkcja jest przezabawną grą sieciową, która skupia się na rywalizacji nawet 100 graczy jednocześnie. Wszystko to wieńczy plastelinowa oprawa graficzna i ciekawy model fizyki. Niespełna miesiąc po premierze w grze bawią się tysiące graczy z z całego świata. Chcesz być jednym z nich? Sprawdź najpierw wymagania sprzętowe produkcji. 

Materiały promocyjne gry

Fall Guys: Ultimate Knockout nie jest grą wymagającą. Jej minimalne wymagania sprzętowe nie powinny być problemem nawet dla kilkuletnich komputerów. Poniżej znaleźć możecie minimalne wymagania sprzętowe, które widoczne są na stronie gry na platformie Steam.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 64-bit. System operacyjny Windows 7 nie jest wspierany.
Procesor: Intel Core i5 lub podobny procesor AMD lub lepszy
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950 lub lepsza
Wolne miejsce na dysku: 2 GB
Sieć: Stabilne połączenie internetowe

Źródło: Steam

Kody 

Gra Fall Guys: Ultimate Knockout nie posiada trybu single player – gra jest więc nastawiona na rozgrywkę sieciową. Nic więc dziwnego, że nie można w niej używać kodów czy trainerów. Pamiętajmy o tym sięgając po produkcje, w których bawimy się wspólnie z innymi graczami. 

Sprawdź inne gorące premiery 2020 roku - gry DIRT 5 i Total War Saga: Troy.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO