Prosto od twórców Gothica

ELEX II – nadchodzi kontynuacja gry

Kolejne miesiące 2021 roku przynoszą zapowiedzi nowych produkcji, które mają szanse zadebiutować jeszcze w tym roku. Niedawno do tego grona dołączyła gra ELEX II, którą zapowiedziało studio Piranha Bytes. Te z kolei doskonale znane jest polskim fanom gier RPG – odpowiada bowiem za stworzenie kultowego w naszym kraju Gothica. Na kontynuację gry musieliśmy czekać niemal cztery lata. Już jakiś czas temu do sieci trafiały informacje o kontynuacji – potwierdziły się one jednak dopiero teraz. Zapowiedź zaskoczyła wielu graczy, którzy zwyczajnie się jej nie spodziewali. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji?

Materiały promocyjne gry

Gra ma już swoją kartę w serwisie Steam – mówi ona, że premiery produkcji możemy spodziewać się jeszcze w 2021 roku. Nie wiadomo jednak czy jest to ostateczna data i czy w grę zagramy jeszcze przed sylwestrem.

ELEX II – nowości w nadchodzącej grze

Fabuła gry rozgrywa się kilka lad po wydarzeniach z pierwszej części. Po raz kolejny wcielimy się w Jaxa – nieco osłabiony bohater decyduje się pomóc społeczności i stawić czoła najeźdźcom. Gra będzie osadzona na tej samej mapie co „jedynka” – pojawią się jednak zupełne nowe lokalizacje (dotychczasowe zostaną natomiast dopieszczone). Nowością ma być także plecak odrzutowy – zapewni on protagoniście nowe możliwości przemieszczania się i walki. Więcej szczegółów prawdopodobnie pojawi się niebawem – czekamy między innymi na wymagania sprzętowe (wiadomo, że gra zadebiutuje na PC, Xbox One, PlayStation 4, jak i Xbox Series X/S oraz PlayStation 5). Zadowoleni mogą być Polacy – gra ukaże się w naszym kraju w pełnej wersji językowej. Poniżej zapoznać się możecie natomiast ze zwiastunem nadchodzącej produkcji. 

Sprawdź również zapowiedź gry Forza Horizon 5.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO