W grę zagramy już na początku 2022

Elden Ring - gameplay, preorder i data premiery

Już od pierwszej prezentacji gra Elden Ring wzbudzała spore emocje. Gracze z jednej strony oczekiwali nowej produkcji na miarę soulsów, z drugiej natomiast obawiali się wypalonego schematu, który nie ma do zaproponowania niczego nowego. Elden Ring ma być nowym otwarciem, które jednak czerpie z poprzednich gier Miyzakiego całkiem sporo. Teraz otrzymaliśmy zwiastun, który pokazuje, że gracze mogą liczyć na połączenie otwartego świata i klimatu Dark Souls (z domieszką Sekiro). 

Materiały promocyjne gry

Elden Ring zaedbiutować ma już 25 lutego. Gra dostępna będzie na PC, PS4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X/S.

Elden Ring - nowości i preorder

W zwiastunie zobaczyliśmy sporo elementów gry, na które z niecierpliwością czekali gracze: crafting, multiplayer, skradanie się, walkę czy odpowiednik soulsowych ognisk. Nie wiadomo na razie,  jak duży będzie otwarty świat - nie wiadomo także, jak dużą swobodę zwiedzania go dostaną gracze. 

Wraz z prezentacją wystartowały preordery. Launch Edition (gra, plakat, najlejki, naszywka i pocztówki) to koszt 70 euro. Kolekcjonerska edycja (dodatkowy steelbook, artobook, soundtrack i figurka) to koszt 190 euro. Za edycję kolekcjonerską premierum (dołączony jest do niej hełm) zapłacić trzeba już 260 euro. W momencie pisania tego tekstu edycje kolekcjonerskie zostały już wyprzedane. 

Elden Ring - zwiastun

Sprawdź również wymagania sprzętowe gry Marvel's Guardians of the Galaxy.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO