Darmowy dostęp dla wszystkich

E3 2021 dostępne online dla wszystkich – kiedy się odbędzie?

Rok 2020 i epidemia koronawirusa odcisnęły swoje piętno na niemal każdej branży. Przed zjawiskiem nie udało się ustrzec także grom komputerowym – wiele tytułów zaliczyło przesunięcia premier czy nawet anulowanie całych projektów. Nowa rzeczywistość dotknęła także targi gier E3 – jedno z największych tego rodzaju corocznych wydarzeń. W 2020 wydarzenie w ogóle się nie odbyło – wiele innych wydarzeń związanych z grami zostało natomiast przeniesionych w formę online. Dokładnie w taki sposób odbędzie się tegoroczne E3. Czego możemy się spodziewać i jakie firmy zaprezentują nam nowości?

E3 materiały prasowe

O zorganizowaniu imprezy w formie online poinformowało Entertainment Software Association (ESA). Dowiedzieliśmy się także, że udział w internetowych targach będzie mógł wziąć każdy z nas i to zupełnie za darmo.

E3 2021 – kiedy się odbędzie?

Na wirtualne wydarzenie poczekać musimy jeszcze nieco ponad dwa miesiące – E3 2021 odbędzie się bowiem w dniach 12-15 czerwca. Wśród potwierdzonych uczestników imprezy jest sporo światowej sławy wydawców – są to między innymi: Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive czy Warner Bros. Games. Czy warto czekać? E3 tradycyjnie jest wydarzeniem, na którym pojawiają się huczne zapowiedzi i liczne plany wydawnicze. Impreza odbywa się cyklicznie od 1995 roku – jedynym wyjątkiem był wspomniany wcześniej 2020. Będziecie uczestniczyć w wydarzeniu?

Szukasz ciekawych gier? Sprawdź produkcje Evil Genius 2: World Domination i It Takes Two


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO