Gracze się doczekali

Company of Heroes 3 – zapowiedź i otwarte testy

Miłośnicy drugowojennych gier taktycznych mogą rozpocząć świętowanie – właśnie zapowiedziano bowiem grę Company of Heroes 3, na którą czekali od lat. Jakiś czas temu na oficjalnym kanale  Company of Heroes ruszyło tajemnicze odliczanie. Wiele osób złośliwie zakładało, że może być to zapowiedź kolejnego dodatku do „dwójki”. Okazało się jednak, że cierpliwość została nagrodzona. Gra ma przynieść powrót do korzeni i zapewnić połączenie rozgrywki taktycznej i strategicznej.

Materiały promocyjne gry

Na premierę gry przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać – planowana jest ona na 2022 rok (i to raczej drugą jego połowę). Już teraz zagrać możemy we wczesną alfę – dostępna jest ona dla wszystkich przez najbliższe 3 tygodnie.

Company of Heroes 3 – co nowego?

Gra ma być największą odsłoną w historii i zaproponować wiele frakcji. Odwiedzimy między innymi Włochy i północną Afrykę. Gracze mają też dostać opcje personalizacji armii, które umożliwią tworzenie specjalistycznych oddziałów. Gra ma już swoją kartę w platformie Steam. Znajdziemy tam następujący opis:

Twórz kluczowe linie zaopatrzeniowe i rozstawiaj na tyłach oddziały obronne, żeby zadbać o powodzenie kampanii. Przypuszczaj ataki powietrzne i morskie, żeby osłabiać oddziały wroga i zmuszać je do rozpraszania się lub wyzwalać pobliskie miasta i powoływać do życia partyzanckie siatki szpiegowskie. Dobieraj oddziały i ulepszaj zaprawione w bojach kompanie, żeby dostosować armię do swojego stylu gry. Opcjonalna pełna taktyczna pauza zapewni ci całkowitą kontrolę nad tempem gry w trybie dla jednego gracza. Planuj swoje ataki i bez problemu dodawaj do kolejki zabójczo precyzyjne zagrania, które zapewnią ci przewagę w bitwach.

Czekacie na nową odsłonę strategii osadzonej w realiach drugiej wojny światowej? Do jej premiery jest jednak sporo czasu – może warto odświeżyć sobie Company of Heroes 2?


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO