Rozwałka w stylu lat 80.

CoD: Warzone - John Rambo i John McClane już w grze

Darmowe gry cieszą się sporą popularnością wśród graczy – mowa tu zwłaszcza o tytułach, które nie odbiegają swoją grywalnością od pełnoprawnych, płatnych, produkcji. Doskonałym przykładem może być tutaj Call of Duty: Warzone – darmowa gra typu battle royale, która pozwala graczom zmierzyć się na wirtualnym polu bitwy. Do walki użyć możemy jedynie znalezionego lub kupionego w specjalnych punktach arsenału. Walczyć możemy zarówno w pojedynkę, jak i w kilkuosobowych zespołach. Zadanie utrudnia ciągle zmniejszający się obszar walki, który zmusza nas do ciągłego ruchu i starć z innymi graczami. 

Materiały promocyjne gry

Niedawno gra doczekała się aktualizacji, która wnosi do produkcji nieco klimatu lat 80. - w produkcji zobaczyć możemy zarówno kultowych bohaterów, jak i miejsca.

CoD: Warzone – co nowego?

Na wirtualne pole bitwy trafią między innymi Nakatomi Plaza, elementy znane z filmu Rambo czy posterunek CIA. Gracze zobaczą też nowy killstreak, który związany jest z bojowym łukiem. Dodatkowo w grze pojawią się dwie legendy kina akcji lat 80. -  John Rambo i John McClane. Pełną zapowiedź możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. Nowości dostępne są w grze od 20 maja. 

Szukasz nieco innych wyzwań? Sprawdź nasz ranking 10 najlepszych gier fabularnych.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO