Gra jeszcze w 2021?

Battlefield 6 – kiedy kolejne informacje?

Rok 2021 w świecie gier już teraz jest bardzo ciekawy. Swoje premiery i zapowiedzi miało już wiele ciekawych produkcji – zarówno zupełnie nowych, jak i odświeżonych wersji starych klasyków. Równie udana pod względem premier może być także druga połowa roku, w której powinniśmy ujrzeć chociażby nową odsłonę Battlefielda. Powstawanie gry od pewnego czasu nie jest już tajemnicą – EA i Dice już w kwietniu informowały, że w grę zagramy prawdopodobnie jeszcze w 2021 roku. Na szczegóły prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Battlefield - materiały promocyjne

Kiedy premiera gry? Szczegółów na razie nie znamy. Producenci już w kwietniu zapowiadali jednak „wyniesienie na nowy poziom” czy premierę w okresie świątecznym – gra ma zadebiutować na PC i konsolach nowej generacji.

Kiedy więcej szczegółów?

EA prawdopodobnie znowu nie zaprezentuje nic na E3. Szczegóły mamy poznać jednak już „wkrótce” – wszystko wskazuje więc na czerwiec. Warto w tym miejscu przypomnieć, że EA w ostatnich latach organizowało własną konferencję – być może w tym roku będzie podobnie i Battlefield VI będzie jego główną atrakcją. Sugerować to może chociażby poniższy tweet – na szczegóły przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. 

twitter-tweet">

Words that rhyme with Soon:

June
Boom

— Battlefield (@Battlefield) May 10, 2021

Sprawdź również zapowiedź reedycji klasycznej gry Baldur’s Gate: Dark Alliance.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO