Drugie ogromne DLC

Assassin's Creed Valhalla - nadciąga Oblężenie Paryża

Assassin's Creed Valhalla nieustannie rozpieszcza swoich fanów i dostarcza nowej zawartości do hitowego tytułu. Już teraz wiadomo, że wsparcie dla produkcji potrwa przynajmniej przez cały 2022 rok – w tym czasie mamy dostać między innymi możliwość podróżowania do kolejnej z krain znanych z mitologii nordyckiej. Obecnie zbliża się natomiast premiera drugiego dużego fabularnego DLC, które – póki co – ma być ostatnim tego rodzaju rozszerzeniem do gry. Warto zajrzeć do niej jednak już teraz – trwa bowiem Święto Sigrblot. Jest to wydarzenie sezonowe związane z latem, które oferuje graczom różnego rodzaju aktywności, zadania i nagrody. Uwagę graczy może zwrócić fakt, że podczas wydarzenia zdobyć możemy pierwszy miecz jednoręczny – o tego rodzaju oręż gracze prosili od premiery i początkowo miał on się pojawić dopiero w nadchodzącym dodatku. Święto Sigrblot rozpoczęło się 29 lipca i potrwa do 19 sierpnia. 

Materiały promocyjne gry

Wspomnianym DLC jest AC: Valhalla: Oblężenie Paryża, które swoją premierę będzie miało 12 sierpnia (wcześniej spekulowało się o dacie 5 sierpnia). Co nowy dodatek wniesie do produkcji?

Assassin's Creed: Oblężenie Paryża – nowości

W rozszerzeniu udamy się do targanej wojną krainy Franków. Eivor stanie przed możliwością podbicia ich stolicy – Paryża. Warto zaznaczyć, że podobne wydarzenie miało miejsce w rzeczywistości – w latach 885-886 doszło bowiem do oblężenia miasta i była to jedna z największych bitew w historii wikingów. Czekają nas więc nowe lokacje, liczne questy, nowe wyposażenie i poprawki dotychczasowych elementów gry. DLC The Siege of Paris nie jest samodzielnym dodatkiem – w związku z tym do jego uruchomienia potrzebna jest podstawowa wersja gry. Zwiastun nadchodzącego rozszerzenia obejrzeć możecie poniżej. 

Sprawdź również trailer fabularny gry Psychonauts 2.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO