Drugie ogromne DLC

Assassin's Creed Valhalla – premiera DLC Oblężenie Paryża

Assassin's Creed Valhalla nieustannie rozpieszcza swoich fanów i dostarcza nowej zawartości do hitowego tytułu. Już teraz wiadomo, że wsparcie dla produkcji potrwa przynajmniej przez cały 2022 rok – w tym czasie mamy dostać między innymi możliwość podróżowania do kolejnej z krain znanych z mitologii nordyckiej. Obecnie zbliża się natomiast premiera drugiego dużego fabularnego DLC, które – póki co – ma być ostatnim tego rodzaju rozszerzeniem do gry. Warto zajrzeć do niej jednak już teraz – trwa bowiem Święto Sigrblot. Jest to wydarzenie sezonowe związane z latem, które oferuje graczom różnego rodzaju aktywności, zadania i nagrody. Uwagę graczy może zwrócić fakt, że podczas wydarzenia zdobyć możemy pierwszy miecz jednoręczny – o tego rodzaju oręż gracze prosili od premiery i początkowo miał on się pojawić dopiero w nadchodzącym dodatku. Święto Sigrblot rozpoczęło się 29 lipca i potrwa do 19 sierpnia. 

Materiały promocyjne gry

Wspomnianym DLC jest AC: Valhalla: Oblężenie Paryża, które swoją premierę będzie miało 12 sierpnia (wcześniej spekulowało się o dacie 5 sierpnia). Co nowy dodatek wniesie do produkcji?

Assassin's Creed: Oblężenie Paryża – nowości

W rozszerzeniu udamy się do targanej wojną krainy Franków. Eivor stanie przed możliwością podbicia ich stolicy – Paryża. Warto zaznaczyć, że podobne wydarzenie miało miejsce w rzeczywistości – w latach 885-886 doszło bowiem do oblężenia miasta i była to jedna z największych bitew w historii wikingów. Czekają nas więc nowe lokacje, liczne questy, nowe wyposażenie i poprawki dotychczasowych elementów gry. DLC The Siege of Paris nie jest samodzielnym dodatkiem – w związku z tym do jego uruchomienia potrzebna jest podstawowa wersja gry. Zwiastun nadchodzącego rozszerzenia obejrzeć możecie poniżej. 

Sprawdź również trailer fabularny gry Psychonauts 2.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO