Premiera dodatku już jutro

Assassin's Creed Valhalla – premiera dodatku Gniew Druidów

Ubisoft nie ma ostatnio powodów do narzekań. Raport finansowy za ostatni rok pokazuje, że firma zarobiła w nim niemal 10 miliardów złotych. Spora w tym rola gry Assassin's Creed Valhalla, która została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Produkcja jest najlepiej przyjętą grą z serii i pobiła o 50% poprzedni rekord, który ustanowiony został w 2012 roku. Na tym jednak nie koniec – gra ma się bowiem dynamicznie rozwijać i zapewnić graczom kolejne przygody. Pierwsza z nich już na horyzoncie – już jutro debiutuje pierwsze duże DLC do tytułu. 

Materiały promocyjne gry

13 maja na rynek trafi dodatek Gniew Druidów. Historia pokazuje, że dodatki od Ubisoftu zazwyczaj były bardzo solidne i wnosiły do gier sporo nowej zawartości. Czy podobnie będzie tym razem.

DLC Gniew Druidów

Dodatek zabrać ma nas do zielonej Irlandii, która stać ma się miejscem starcia z tytułowymi druidami. Nie zabraknie też elementów fantastycznych i innych cech, które są charakterystyczne dla serii. Drugi dodatek prawdopodobnie zadebiutuje za kilka miesięcy – może okazać się jednak, że to nie wszystko co przygotował Ubisoft w ramach gry Assassin's Creed Valhalla. Poniżej obejrzeć możecie zwiastun premierowy właśnie wydawanego DLC. 

Sprawdź również gry Assassin’s Creed: Syndicate i Assassin’s Creed: Unity.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO