Rewolucja marki?

Assassin’s Creed Infinity - Ubisoft potwierdza istnienie produktu

Seria Assassin's Creed w ostatnich latach przeszła prawdziwą rewolucję. Jednych skala zmian zachwyciła – innych zniechęciła i odrzuciła od najnowszych odsłon. Największe zmiany mialy miejsce w grze Assasin's Creed Origins – wówczas to pierwszy raz otrzymaliśmy do dyspozycji ogromny i otwarty świat. To właśnie skala gry wiele osób odstraszyła – tym bardziej, że Assassin’s Creed Odyssey i Assassin’s Creed Valhalla były produkcjami jeszcze większymi (ta ostatnia nadal czeka na kolejne dodatki i fabularne DLC). Okazuje się, że markę może czekać jeszcze jedna ogromna rewolucja – wszystko za sprawą Assassin’s Creed Infinity, które zostało oficjalnie potwierdzone przez Ubisoft. 

Materiały promocyjne gry

Pierwszy o produkcie poinformował Jason Schreier z Bloomberga – gamingowy insider, którego informacje często się potwierdzają. Na plotki błyskawicznie zareagował Ubisoft, który potwierdził istnienie Assassin's Creed Infinity. Czym będzie gra?

Assassin's Creed Infinity  - czego się spodziewać?

Poza nazwą nie dostaliśmy żadnych konkretów ze strony Ubisoftu. Informacje sugerują jednak, że produkcja może być swoistą grą-usługą (przykładem może być tutaj GTA Online), która będzie ciągle rozwijana i zaproponuje graczom różnorodne okresy historyczne. Assassin's Creed Infinity miałoby więc łączyć w sobie całe dziedzictwo budowane od lat serii. Wiadomo także, że projekt nie odbije się na nieco bardziej klasycznych odsłonach serii. Dowiedzieliśmy się także, że sam projekt jest na bardzo wczesnym etapie prac i raczej nie pojawi się szybciej niż w 2024 roku. Czy tego rodzaju rewolucja potrzebna jest serii? Najnowsze jej odsłony radzą sobie bardzo dobrze – być może Assassin's Creed Infinity będzie jednak powiewem świeżości i zupełnie nowym spojrzeniem na cykl. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO