To mógłby być hit

Apple tworzy własną konsolę?

Gry komputerowe i cały przemysł z tym związany nieustannie prze do przodu. Nic więc dziwnego, że z różną częstotliwością pojawiają się nowe konsole i platformy, które pozwalają graczom na oddawanie się ich ulubionej rozrywce. Często także pojawiają się plotki dotyczące potencjalnych nowych sprzętów i konsol. Niedawno portal WccFtech – powołując się na koreański serwis społecznościowy – ujawnił plotki dotyczące rzekomej konsoli od firmy Apple, która ma zaproponować graczom zupełnie nową jakość. 

Materiały prasowe

Na razie nie mamy nic oprócz plotek. Konsola miałaby być urządzeniem hybrydowym (podobnie jak Nintendo Switch) – działałaby zarówno na dużym, jak i na mniejszym, mobilnym, ekranie. 

Czy powstanie konsola Apple?

Konsola Apple i jej specyfikacja mogą wnieść na rynek zupełnie nową jakość (nie wspominając już o platformie do gier Apple Arcade). Firma ma w planach rozpoczęcie produkcji własnych układów – w tym nadchodzącego układu M1. Techniczne nowinki Apple mogą pozwolić na dobrze chłodzone i wydajne urządzenie, które charakteryzować się może chociażby obsługą ray tracingu w czasie rzeczywistym. Czy plotki się potwierdzą? Być może przekonamy się niebawem. Niektórzy przewidują, że konsola może być zsynchronizowana ze wspomnianą platformą Apple Arcade (negocjacje dotyczące umieszczenia swoich tytułów w usłudze prowadzi między innymi Ubisoft). Jak w przypadku większości plotek ze świata gier – będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Już teraz niektórzy złośliwi wytykają jednak, że cena konsoli może być bardzo wysoka i odstraszy casualowych graczy. 

Sprawdź również aplikację EURO 2020 Official - oficjalnego partnera Mistrzostw Europy. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO