Sabotuj i wygrywaj

Among Us – wymagania sprzętowe

Wiele z dzisiejszych gier komputerowych stawia na rywalizację sieciową pomiędzy graczami. Mamy więc okazję sprawdzić się na wirtualnych boiskach czy polach bitwy, na których potykamy się bezpośrednio z innymi miłośnikami tego rodzaju rozrywki. W 2018 roku na PC, Androidzie i iOS zadebiutowała nietypowa gra sieciowa pod tytułem Among Us. Jej celem jest przygotowanie statku do kosmicznej podróży – w wypełnieniu tego zadania przeszkadzają jednak ukryci w grupie sabotażyści. Gracze muszą więc współpracować – sama produkcja opiera się zaś na kooperacji. Całość oferuje usługę gry cross-play na różnych platformach – wymagania sprzętowe gry są natomiast bardzo niskie. 

Materiały promocyjne gry

Minimalne wymagania sprzętowe gry spełnią nawet bardzo stare komputery. Wystarczy dodać, że gra bez problemu uruchamia się nawet na większości smartfonów, które obecnie dostępne są na rynku.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: minimum Windows XP Service Pack 3
Procesor: Core 2 Duo 2GHz lub podobny
Pamięć: 3 GB RAM
Dysk: 2 GB wolnego miejsca
Karta graficzna: ATI lub NVidia (512 MB RAM)
DirectX: Direct X 9.0c

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: minimum Windows XP Service Pack 3
Procesor: Core 2 Duo 2.3 Ghz or equivalent
Pamięć: 4 GB RAM
Dysk: 2 GB wolnego miejsca
Karta graficzna: ATI lub NVidia (1024 MB RAM)
DirectX: Direct X 9.0c

Kody:

W grze nie można używać kodów ani innych oszustw. Warto pamiętać także o tym, że nieczyste zagrywki mogą popsuć zabawę wszystkim grającym. 

A może chcesz sprawdzić się w darmowych tytułach? Polecamy gry Rocket League, Team Fortress 2 i Heroes of the StormKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO