Hollywoodzka seksbomba

Megan Fox – najlepsze filmy z udziałem aktorki

Megan Fox wciąż uchodzi za jedną z najpopularniejszych, a także najseksowniejszych hollywoodzkich aktorek. Karierę modelki oraz aktorki rozpoczęła już w wieku trzynastu lat. Na wielkim ekranie zadebiutowała w filmie „Wakacje w słońcu” z 2001 roku, w którym wystąpiła wraz z bliźniaczkami Mary Kate i Ashley Olsen i wcieliła się w rolę Brianny Wallace. Z czasem zaczęła występować w coraz większych hollywoodzkich produkcjach, które przyniosły jej światową sławę. Szczególnie zasłynęła dzięki popularnej serii filmowej „Transformers”. Przedstawiamy pięć filmów z udziałem gwiazdy, z którymi warto się zapoznać:

1. „Transformers”, reż. M. Bay (2007)

Dwie rasy robotów, Autoboty i Decepticony, od dawna prowadzą między sobą wojnę, od której zależą losy całego świata. W pewnym momencie starcia mechanicznych olbrzymów docierają na Ziemię. W wyniku walk, na planetę zamieszkiwaną przez ludzi trafia tajemniczy artefakt, który odnajduje pradziadek Sama Witwicky’ego. Chłopak otrzymuje okulary dziadka, na których znajdują się współrzędne owego przedmiotu. Gdy wysłannicy Autobotów i Deceptikonów przybywają na Ziemię, niczego nieświadomy nastoletni Sam zabiera dziewczynę (w tej roli Megan Fox) na romantyczną przejażdżkę nowym samochodem. W końcu się okazuje, że jest on Autobotem Bumblebee, który wciąga dwójkę młodych ludzi w sam środek walki robotów.

"Wojownicze Żółwie Ninja"/Materiały prasowe

2. „Zabójcze ciało”, reż. K. Kusama (2009)

„Zabójcze ciało” opowiada o licealistce Jennifer (Megan Fox), która została opętana przez demona. Nigdy nie była przyjemną osobą, ale teraz zamieniła się prawdziwe uosobienie zła. Piekielnie atrakcyjna dziewczyna wciąż czuje pragnienie krwi i ludzkiego mięsa. Na swoje ofiary wybiera więc swoich szkolnych kolegów, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o jej uwadze. Zachowanie nastolatki zwróci jednak uwagę jej przyjaciółki Needy. Spróbuje ona przerwać serię brutalnych morderstw i obronić miejscowych nastolatków przed Jennifer. Wszystko jeszcze bardziej się skomplikuje, gdy Jennifer na swój cel obierze chłopaka Needy.

3. „Wojownicze Żółwie Ninja”, reż. J. Liebesman (2014)

Akcja filmu „Wojownicze Żółwie Ninja” rozgrywa się w Nowym Jorku. Miasto, po którym grasują niebezpieczni przestępcy, mogą ocalić tylko czterej bracia – wojownicy ninja, którzy ponad wszystko kochają pizzę. Będą musieli się zmierzyć ze swoimi największymi wrogami w postaci Shreddera i jego Klanu Walczących Stóp, którzy owinęli sobie wokół palca lokalnych polityków oraz policję. Żeby osiągnąć swój cel, Żółwie Ninja nawiążą współpracę z odważną dziennikarką April O’Neil (w tej roli Megan Fox), a także jej wybitnie inteligentnym kamerzystą, Vernem Fenwickiem.


4. „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi”, reż. R. Weide (2008)

Sidney Young jest londyńskim dziennikarzem oraz wydawcą brytyjskiego niezależnego magazynu, który zajmuje się piętnowaniem świata gwiazd. Pewnego dnia, po wywołaniu skandalu na gali BAFTA, dzwoni do niego redaktor naczelny magazynu o życiu gwiazd „Sharps” i proponuje mu pracę. Young przyjmie propozycję. Wkrótce będzie musiał się zmierzyć z bezlitosną rzeczywistością ekskluzywnych magazynów. Pozna wszystkich karierowiczów, agentów i celebrytów, którzy przewijają się przez redakcję pisma. Jedną z tych osób będzie idąca po trupach do celu gwiazda, w którą wcieliła się Megan Fox.

5. „Zeroville”, reż. J. Franco (2019)

Film „Zeroville” powstał w oparciu o powieść Steve’a Ericksona o tym samym tytule. Opowiada o losach ekscentrycznego studenta, który wyróżnia się na tle rówieśników przede wszystkim ogoloną głową, na której widnieje tatuaż przedstawiający Alizabeth Taylor i Montgomery’ego Clifta. Akcja filmu rozgrywa się w 1969 roku, kiedy to Steve postanawia zostać gwiazdą filmową. Przyjeżdża więc do Hollywood, żeby spełnić swoje marzenia i zyskać światową sławę. Jak się można domyślać, nie będzie to wcale łatwe zadanie.


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO