TOP5 ról

Liam Hemsworth - gdzie grał? Jego najlepsze role

Liam Hemsworth urodził się 13 stycznia 1990 w Melbourne, w Australii. Jest on pochodzenia angielskiego, niemieckiego, irlandzkiego i szkockiego. Ma dwóch starszych braci, również aktorów, Chrisa i Luke'a. W wieku 16 lat wybrał się na casting do australijskiej opery mydlanej "Zatoka serc". Ostatecznie zagrał w jednym odcinku, a potem pojawił się, również epoizodycznie, w innym serialu. W 2009 roku opuścił Australię i wyjechał do Stanów, aby rozwijać swoją karierę aktorską. Prawdziwą popularność przyniósł jej film "Ostatnia piosenka", gdzie zagrał u boku Miley Cyrus. Zagrał w wielu sławnych i głośnych filmach, dlatego postanowiliśmy wybrać 5 najlepszych ról, w których można go było zobaczyć. 

Materiały promocyjne filmu

Najlepsze filmy Liama Hemswortha 

1. Projektantka - reż. J. Moorhouse, 2015
2. Ostatnia piosenka - reż. J.A. Robinson, 2010
3. Miłość i honor - reż. D. Mooney, 2013
4. Niezniszczalni 2 - reż. S. West, 2012
5. Paranoja - reż. R. Luketic, 2013

Jeśli macie za mało produkcji z Hemsworthem - zobaczcie sobie również takie produkcje jak "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" lub hicie Netflixa - "Jak romantycznie!". 

Co sądzicie o grze aktorskiej Liama? Jest lepszy od swojego brata - Chrisa Hemswortha? P.S. Przegrał ze swoim bratem na castingu do roli Thora... 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO