Widzieliście wszystkie?

Blake Lively – wybór najciekawszych produkcji, w których zagrała

Blake Lively jest amerykańską aktorką, która podbiła serca fanów nie tylko swoją grą, ale także urodą. Jej rodzice oraz rodzeństwo swoje życie związali z branżą filmową. Nic więc dziwnego, że już będąc małym dzieckiem zaczynała stawiać swoje swoje pierwsze kroki w karierze i w wieku pięciu lat udała się na swój pierwszy casting do filmu „Pani Doubtfire”, który ostatecznie przegrała. W 1998 roku zadebiutowała w reżyserowanym przez swojego ojca filmie „Sandman”. W 2005 roku starszy brat Lively przedstawił ją swojemu agentowi. Wkrótce wzięła udział w castingu do filmu „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”. Film okazał się wielkim sukcesem i przyniósł młodej aktorce pierwszy rozgłos. Przedstawiamy kilka produkcji z udziałem gwiazdy, z którymi warto się zapoznać:

1. „Wiek Adaline”, reż. L. Krieger (2015)

W „Wieku Adaline” Blake Lively wcieliła się w główną bohaterkę, która urodziła się na początku XX wieku. Pewnego dnia ulega wypadkowi, w wyniku którego przestaje się starzeć. Początkowo wydaje się to spełnieniem marzeń, ale wkrótce zaczyna nieść ze sobą coraz poważniejsze konsekwencje. Kobieta musi się ukrywać przed osobami, które chcą ją poddać eksperymenrom. Zostaje też skazana na nieustanne przebywanie w podróży i zmienianie tożsamości. Jej pełne przygód życie trwa w ten sposób przez niemal sto lat. Adaline przeżyła wiele wspaniałych rzeczy, ale doskwiera jej samotność. Gdy znajduje prawdziwą miłość, postanawia znaleźć sposób na powrót do śmiertelności.

"Zwyczajna przysługa"/Materiały promocyjne

2. „Zwyczajna przysługa”, reż. P. Feig (2018)

„Zwyczajna przysługa” opowiada o Stephanie, która jest mocno naiwną młodą mamą. Nie lubi ryzyka i łamania zasad. Emily z kolei jest piękną i wyzwoloną kobietą sukcesu, która lubi mieć pełną kontrolę nad swoim życiem. Obie kobiety poznają się w szkole, do której uczęszczają ich synowie. Od razu nawiązują ze sobą nić porozumienia i się zaprzyjaźniają. Pewnego dnia Stephanie umawia się z Emily, że odbierze jej dziecko ze szkoły. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Emily przez kilka kolejnych dni również nie odbiera swojego dziecka. Zaniepokojona Stephanie postanawia pomóc mężowi przyjaciółki w jej poszukiwaniach. Wkrótce się przekona, jak mało o niej wiedziała.

3. „Miasto złodziei”, reż. B. Affleck (2010)

Film „Miasto złodziei” opowiada o Dougu MacRay’u, który jest recydywistą i przywódcą grupy złodziei specjalizujących się w okradaniu banków. Szajka Douga nigdy nie dała się złapać na gorącym uczynku. Żeby uniknąć utraty bliskich osób, złodzieje z zasady nie wchodzą w zażyłe relacje z innymi ludźmi. Wszystko się zmienia, gdy podczas jednego z napadów przestępcy na zakładniczkę biorę dyrektor banku, Claire Keesey. Okazuje się, że kobieta mieszka w ich okolicy. Po pewnym czasie od napadu Doug nawiązuje z nią kontakt. Kessey nie wie, kim jest nowo poznany mężczyzna i wdaje się z nim w romans. Złamanie jednej z najważniejszych zasad źle się skończy dla grupy Douga.


4. „Savages: Ponad bezprawiem”, reż. O. Stone (2012)

Film „Savages: Ponad bezprawiem” opowiada o przyjaciołach Benie i Chonie, którzy mieszkają w Laguna Beach. Obaj zajmują się hodowlą marihuany i prowadzą świetnie prosperujący interes. Łączy ich także miłość do jednej dziewczyny, O (w tej roli Blake Lively). Wkrótce ich działalność zwraca uwagę meksykańskiego kartelu Baja. Przewodnicząca mu Elena chce rozszerzyć swoje wpływy na Stany Zjednoczone. Gdy Ben i Chon odrzucają jej ofertę, gangsterzy porywają O. Przyjaciele za wszelką cenę chcą odzyskać dziewczynę, zanim dojdzie do tragedii. W tym zadaniu kluczową rolę odegra także pewien agent FBI, Dennis.

5. „Śmietanka towarzyska”, reż. W. Allen (2016)

„Śmietanka towarzyska” przedstawia historię pochodzącego z Bronxu Bobby’ego, który jest wrażliwym romantykiem. Chłopak marzy o wielkiej karierze. Rusza więc w podróż do Los Angeles, gdzie zamierza rozpocząć pracę u swojego wujka Phila, który jest agentem największych hollywoodzkich gwiazd. Bobby poznaje tam między innymi Veronicę (Blake Lively), a także uroczą i piękną sekretarkę Vonnie. Młody chłopak zupełnie traci głowę dla nowo poznanej dziewczyny. Nie zdaje sobie jednak zupełnie sprawy z tego, że ta relacja zupełnie odmieni jego życie.

Widzieliście już wszystkie wymienione powyżej filmy? Zachęcamy do obejrzenia innej produkcji z udziałem Blake Lively, „183 metry strachu”. Mogą wam się również spodobać takie filmy jak „Nasza niania jest agentem” lub „Incydent”.


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO