Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody online - gdzie oglądać? Opis filmu, zwiastun, fabuła, obsada Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Wydaje ci się, że widziałeś już wszystko? Nie ma filmu dokumentalnego, który mógłby cię przynajmniej zaciekawić? Jesteś pewien, że dokumentalne produkcje nie mogą być ciekawe i wciągające? Film pod tytułem „Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody” udowodni ci, że się mylisz.

Tytuł oryginalny: Have A Good Trip: Adventures In Psychedelics
Gatunek: Dokumentalny
Scenariusz: Donick Cary
Reżyseria: Donick Cary
Premiera: 2020
Kraj: USA
Dostępny na: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Czy film dokumentalny może być formą przewodnika po środkach psychoaktywnych? „Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody” zdaje się twierdząco odpowiadać na to pytanie. O czym tak naprawdę jest produkcja? Tytuł to swego rodzaju podróż po najciekawszych halucynacjach i tripach znanych osób. Swoimi doświadczeniami pochwalą się między innymi sławni aktorzy, komicy i muzycy. Widzowie poznają także działanie, historię i szczegóły dotyczące stosowania substancji psychoaktywnych – produkcję można więc uznać za swoisty przewodnik po tego rodzaju używkach. Produkcja to także próba odpowiedzi na pytania dotyczące środków halucynogennych – zarówno te poważne, jak i te nieco bardziej zwariowane. „Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody” obejrzeć można od 11 maja za pośrednictwem Netfliksa. Poniżej zaś możecie zapoznać się ze zwiastunem produkcji i jego obsadą. 


Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody – zwiastun

Obsada

Nick Offerman
Adam Scott
Rakim Mayers
Anthony Bourdain
Bill Kreutzmann
Carrie Fisher
Nick Kroll
Paul Scheer 
Reggie Watts
Natasha Lyonne
Lewis Black
Ben Stiller
Adam Horovitz
Will Forte
Rosie Perez
Sarah Silverman

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO