Gdzie obejrzeć

Zawód: Kobieciarz online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Filmy i seriale mają przede wszystkim nas bawić i dostarczać nam zasłużonej rozrywki. Najlepiej w tej roli sprawdzają się oczywiście filmy familijne czy komedie, które potrafią rozbawić nas do łez. W 2020 roku zadebiutuje kilka bardzo ciekawych tytułów, do których zaliczyć można chociażby francuski film „Zawód: Kobieciarz”.

Tytuł oryginalny: Just a gigolo
Premiera: 15 maja 2020 (Polska) / 17 kwietnia 2019 (świat)
Reżyseria: Olivier Baroux
Scenariusz: Olivier Baroux / Kad Merad
Kraj: Francja

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem francuskiej komedii jest Alex – dorosły dziś mężczyzna, który już od najmłodszych lat chciał wieść spokojne, wygodne i dostanie życie. Wymarzone zarobki i spełnienie marzeń przyniósł mu zawód faceta do towarzystwa. Sielanka nie trwała jednak wiecznie i kończy się wraz ze związkiem z milionerką Denise. Główny bohater z  dnia na dzień zostaje więc bez niczego i musi ratować się odnowieniem kontaktów z siostrą – oczywiście cały czas starając się uwieść kolejną bogatą kobietę, która pozwoli mu wrócić do dawnych nawyków. Niespodziewanie jego uczniem zostaje 10-letni siostrzeniec, który jest na dobrej drodze, aby pójść w ślady wujka. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji i zapoznać się z jej obsadą. 


Zawód: Kobieciarz obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Zawód: Kobieciarz ? Spawdzić obsadę filmu Zawód: Kobieciarz oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Zawód: Kobieciarz online. Pełna obsada filmu Zawód: Kobieciarz i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Zawód: Kobieciarz Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zawód: Kobieciarz – zwiastun

Obsada

Kad Merad - Alex
Anne Charrier - Sarah
Léopold Moati - Hugo
Pascal Elbé - Daniel
Thierry Lhermitte - Sammy
Anny Duperey - Samantha
Lionel Abelanski - Gilles

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO