Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Wojna kwiatów online - gdzie oglądać? Opis serialu, zwiastun, zasady, sezon 2 Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Programy typu reality show cieszą się nadal ogromną popularnością. Zazwyczaj dotykają one czułych punktów naszego życia – związków, miłości uczuć czy seksu. Zdarzają się jednak produkcje, przy których rywalizacja i kooperacja nabierają nowego znaczenia. Z pewnością jedną z takich produkcji jest „Wojna kwiatów”. 

Tytuł oryginalny: The Big Flower Fight
Gatunek: Reality show / Dokumentalny
Premiera: 2020
Kraj: Wielka Brytania

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Głównym punktem programu są tytułowe kwiaty. Gospodarzami programu „Wojna kwiatów” są Vic Reeves i Natasia Demetriou. To pod ich okiem 10 par uczestników postara się stworzyć najpiękniejsze, najciekawsze i najbardziej kreatywne konstrukcje kwiatowe. W każdym odcinku uczestnicy muszą sprostać wymaganiom i dobrze wypaść w oczach oceniającego ich jury. Najgorsi muszą się liczyć z koniecznością opuszczenia programu. Na co mogą liczyć najlepsi? Gra warta jest świeczki – zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje dzieło w Królewskich Ogrodach Botanicznych w Kew w Londynie. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji. Na razie nic nie wiadomo o potencjalnym drugim sezonie.

Wojna kwiatów - zwiastun


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO