Premiera już 20 grudnia

"Wiedźmin" - Netflix zaprezentował głównych bohaterów serialu

20 grudnia 2019 roku to data, która jest szczególnie ważna dla fanów uniwersum „Wiedźmina”. To właśnie wtedy będzie można, za pośrednictwem platformy Netlflix, obejrzeć iście hollywoodzką odsłonę o popularnym Geraltcie z Rivii, który pojawił się w książkach Andrzeja Sapkowskiego. Netflix nie daje o sobie zapomnieć i co i rusz nęci fanów i innych telewidzów wrzutkami z filmu. Tym razem pozwolili nam na poznanie lepiej bohaterów.

spidersweb.pl

Dzięki temu możemy się dowiedzieć kim dokładnie jest Geralt, Yennefer, a także Ciri. Jesteście ciekawi?

„Wiedźmin” - coś nowego?

Dla tych, którzy czytali książki i grali w grę? Niekoniecznie. Ale zdecydowanie takie przedstawienie postaci przyda się tym, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z „Wiedźminem”. Najciekawsze jest to, że twórcy serialu zdecydowali się dokładnie pokazać postać Yennefer i jej drogi od dzieciństwa do zostania czarodziejką, poprzez maltretowanie przez ojca i rówieśników i naukę w Aretuzie.Geralt – główna postać, najważniejsza. Okazuje się, że Cavill całkiem nieźle radzi sobie z tą postacią, chociaż oczywiście nie wszyscy dawali mu szansę na początku.

No i w końcu Ciri, która dopiero uczy się jak ważna jest i jak wielką rolę pełni w losie całego kontynentu.Będziecie oglądać? 


Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO