Nietypowe występy

We're Here – wyjdź ze swojej strefy komfortu

Rozrywka niejedno ma imię i czasem przyjmuje formy, które uznać można za kontrowersyjne. Nawet one wzbudzić potrafią jednak zainteresowanie i przyciągnąć ludzi, którzy gotowi są spróbować swoich sił w nawet najbardziej niecodziennym show. O takich pokazach, ich organizatorach i uczestnikach jest serial pod tytułem „We're Here”.

Tytuł oryginalny: We're Here
Gatunek: Dokumentalny
Twórca: Steve Warren
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „We’re Here” skupia się na pokazach drag queens. W sześcioodcinkowym cyklu zobaczymy sławy tego rodzaju występów takie jak Bob the Drag Queen, Eureka O'Hara oraz Shangela Laquifa Wadley. Formuła serialu jest bardzo prosta i niezwykle ciekawa. Ukazuje ona ludzi z różnych regionów Stanów Zjednoczonych, którzy są rekrutowani i szkoleni do wzięcia udziału w jednorazowym pokazie drag queen. Główne role w serialu odgrywają Caldwell Tidicue (Ostra noc), David Huggard (AJ and the Queen) oraz D.J. Pierc. Produkcja ukazuje próby wyjścia ze swojej strefy komfortu i przełamania pewnych stereotypów. Ciekawa produkcja jest do obejrzenia za pośrednictwem HBO GO. Poniżej natomiast możecie znaleźć jej zwiastun i obsadę.


We’re Here – zwiastun

Obsada

David Huggard
D.J. 'Shangela' Pierce
Caldwell Tidicue
Ana Bernhardi

Polecamy również kino innego rodzaju. Sprawdź koniecznie filmy  Za niebieskimi drzwiami, Pewnego razu w Anatolii i Co jest grane, Davis?

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO