Gdzie obejrzeć

Tigertail online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Nasze życiowe losy nie zawsze układają się według wcześniej ułożonych planów. Zwykła ludzka egzystencja dość często jest przedmiotem filmowych scenariuszów, które pozwalają nam na uczestniczenie w mniej lub bardziej angażujących emocjonalnie wydarzeniach z życia bohaterów. Jedną z ciekawszych produkcji o zwykłych ludziach może okazać się film „Tigertai”, który zadebiutował w 2020 roku. 

Tytuł oryginalny: Tigertail
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Alan Yang
Scenariusz: Alan Yang
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu "Tigertail"

Opis filmu

Głównym bohaterem poruszającej produkcji „Tigertail” jest Pin-Jui – tajwański pracownik jeden z fabryk, który decyduje się na bardzo poważny krok. Mężczyzna postanawia bowiem porzucić swoją ojczyznę i opuścić ukochaną kobietę – lepszej przyszłości i pieniędzy zamierza szukać w Ameryce. Nowe życie, monotonna praca i małżeństwo z rozsądku sprawiają, że mężczyzna traci całą radość z życia i zatraca swój młodzieńczy wigor. Film jest przekrojową opowieścią, której czas obejmuje klika dekad. Widz ma okazje poznać zarówno młodość bohatera, jak i całą życiową drogę, na której przejście się zdecydował. Czego obawia się Pin-Jui? Przede wszystkim samotności, na którą być może będzie skazany. Mężczyzna nie potrafi też porozumieć się ze swoją córką, co tylko pogłębia jego stan. Jak potoczą się jego losy? Jaki finał będzie miała ta historia? Przekonać się mogą o tym użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tej amerykańskiej produkcji.


Tigertail obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Tigertail ? Spawdzić obsadę filmu Tigertail oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Tigertail online. Pełna obsada filmu Tigertail i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Tigertail Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Tigertail - zwiastun

Obsada

Tzi Ma
Christine Ko
Lee Hong Chi
Hayden Szeto
Kunjue Li
Fiona Fu
James Saito
Joan Chen
Raymond Ma
Margot Bingham
Cindera Che
Yang Kuei-Mei
Yo-Hsing Fang
Tom Kemp
Jessica Gomes

Polecamy również filmy Rust and Bone, Wybór Gracie i Boys.

 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO