Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

The Midnight Gospel online – odcinki, opis serialu, sezony. Gdzie oglądać w Internecie? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Kreskówki dla dorosłych kojarzą nam się z niezobowiązującą rozrywką, luźną tematyką, brakiem tematów tabu i rubasznym humorem. Niektóre z nich starają się jednak wciągnąć widza w prezentowany świat i zaprosić go do analitycznego spojrzenia na swoje życie. Jedną z takich produkcji jest zaprezentowany niedawno serial „The Midnight Gospel”, który obejrzeć można na Netfliksie. 

Premiera: 2020
Gatunek: animowany / dla dorosłych 
Twórcy: Pendleton Ward, Duncan Trussell
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

„The Midnight Gospel” to serial bardzo nietypowy – nawet jak na animację dla dorosłych. Jego głównym bohaterem jest Clancy – humanoidalny różowy stworek. Jego życie to podróż przez najróżniejsze miejsca galaktyki. Pomaga mu w tym symulator multiwersum.  W trakcie swoich przygód mierzy się z wieloma problemami, zagadnieniami i tematami, które w mniejszym lub większym stopniu dotyczą każdego z nas. Psychodeliczna kreskówka pozwala zdystansować się maksymalnie do życia i zobaczyć je z zupełnie innej perspektywy. Każdy odcinek zachęca nas do rozmyślań i wzbudza refleksję. „„The Midnight Gospel” nie jest jednak kreskówką przygnębiającą i smutną. Jest dokładnie na odwrót – potraktować ją bowiem można jako swoisty traktat filozoficzny,  który zmienić może nasze życie wyłącznie na lepsze. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tej nietypowej produkcji – wszystkie odcinki dostępne są zaś na Netfliksie. 

The Midnight Gospel - zwiastun 


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO