Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

"Tajni i fajni" – film dla dzieci. fabuła, opis filmu, obsada, zwiastun online Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Film „Tajni i fajni” jest idealną propozycją dla całej rodziny. Zarówno dzieciom jak i dorosłym dostarczy odpowiedniej dawki wrażeń i przede wszystkim śmiechu. Film, który jest określany jako „James Bond dla dzieci” z pewnością pozwoli na spędzenie miłych, wspólnych chwil z dziećmi w kinie lub w domowym zaciszu przed telewizorem.

Gatunek: Animacja, komedia
Rok produkcji: 2019
Reżyseria: Nick Bruno, Troy Quane
Scenariusz: Brad Copeland, Lloyd Taylor
Premiera: 10 stycznia 2020

youtube.pl

Opis filmu

Akcja filmu rozgrywa się w środowisku najwyższej klasy międzynarodowych szpiegów. Główni bohaterowie – superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett – diametralnie się od siebie różnią pod wszelkimi względami. Lance jest osobą pewną siebie, której niestraszne są wszelkie towarzyskie konwenanse i intrygi. Z kolei Walter mniej się odnajduje w takich sytuacjach, jest jednak świetnym wynalazcą, który ma głowę pełną pomysłów. Dzięki jego gadżetom Lance wychodzi zwycięsko z każdej akcji. W pewnym momencie, zaskakuje ich jednak nieprzewidziany bieg wydarzeń, który stworzy zagrożenie dla całego świata i który wystawi na próbę ich dalszą współpracę.


Zwiastun

Obsada

Will Smith – Lance
Tom Holland – Walter
Ben Mendelsohn – Killian
Karen Gillan – Oczy
Rashida Jones – Marcy
D. J. Khaled – Uszy
Masi Oka – Kimura
Mark Ronson – Technik w pokoju kontrolnym agencji

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO