Kto zabija mieszkańców miasteczka?

Szalony rok – trójkąt miłosny ze śmiercią w tle

Okres dojrzewania nie jest łatwy, zwłaszcza dla nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w nowym otoczeniu. W takiej sytuacji znajduje się właśnie Caroline, która przeprowadza się z dużego miasta do prowincjonalnej miejscowości. Zbuntowana dziewczyna wikła się w skomplikowaną relację z lokalnym nauczycielem oraz jednym z uczniów. Tymczasem w miasteczku zaczyna dochodzić do makabrycznych wydarzeń...

Tytuł oryginalny: Daydream Nation
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Michael Goldbach
Scenariusz: Michael Goldbach
Kraj: Kanada
Rok produkcji: 2010

Szalony rok / Materiały prasowe

Opis filmu

Bohaterką filmu jest siedemnastoletnia, piękna, inteligentna i pewna siebie Caroline, która wraz ze swoim ojcem przenosi się do niewielkiej miejscowości na amerykańskiej prowincji. Dziewczyna, która przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, nie jest zachwycona tym stanem rzeczy, a swoich nowych szkolnych kolegów uważa za nieciekawych nieudaczników. Całą swoją uwagę skupia jedynie na atrakcyjnym nauczycielu, panu Andersonie, z którym wdaje się z zakazany romans. W tym czasie sama wpada w oko koledze z klasy, Thompsonowi, który również niedawno przeprowadził się do tego miasta. Ta sytuacja sprawia, że powstaje skomplikowany miłosny trójkąt. Tymczasem w miasteczku dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Okazuje się bowiem, że grasuje w nim seryjny morderca.

Zachęcamy również do obejrzenia filmów „Zła kobieta” i „Zabójcze ciało”. Polecamy także serial „Riverdale” opowiadający o grupie nastolatków, którzy starają się rozwiązać sprawę śmierci kolegi pochodzącego z wpływowej i bogatej rodziny.


Zwiastun

Obsada

Kat Dennings – Caroline Wexler
Reece Thompson – Thurston Goldberg
Andie MacDowell – Enid Goldberg
Josh Lucas – Barry Anderson
Rachel Blanchard – panna Budge
Ted Whittall – pan Wexler
Katie Boland – Jenny
Luke Camilleri – Rolly
Landon Liboiron – Paul

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO