Gdzie obejrzeć

Spartakus: Zemsta (2012) online Gdzie obejrzeć cały film

„Spartakus: Zemsta” to drugi sezon serii opowiadającej o losach gladiatorów. Skupia się na postaci Spartakusa, który w latach 73-71 p.n.e. dowodził powstaniem niewolników. W drugiej odsłonie można zobaczyć, jak gladiator razem ze swoimi towarzyszami rozpoczyna krwawą rebelię, przeciwko której zostają wysłane potężne i bezwzględne siły republiki rzymskiej. W rolę głównego bohatera wcielił się Liam McIntyre.

Tytuł oryginalny: Spartacus: Vengeance
Gatunek: Kostiumowy / Akcja
Liczba odcinków: 10
Twórcy: Steven S. DeKnight
Rok premiery: 2012
Kraj: USA

Spartakus: Zemsta / Materiały promocyjne

Opis serialu

Akcja serialu rozpoczyna się kilka dni po wielkiej ucieczce gladiatorów z domu Batiatusa. Spartakus staje się przywódcą powstania niewolników walczących o odzyskanie wolności. Wówczas do Kapui zostaje wysłany Galber, który otrzymuje zadanie stłumienia rebelii. Spartakus staje więc przed możliwością dokonania zemsty na swoim śmiertelnym wrogu, albo poświęcenia się w imię dobra towarzyszy i zażegnania narastającego oraz niebezpiecznego konfliktu. Wkrótce jednak gladiator postanawia odebrać zapłatę za wyrządzone krzywdy. Sytuację zamierza wykorzystać Marek Krassus, który po sprzymierzeniu się z Juliuszem Cezarem staje na czele rzymskiej armii. Wszystko się znacznie komplikuje, gdy Cezar zostaje dowódcą wojsk, wzniecając tym samym konflikt z synem Krassusa, Tyberiuszem. Ten za wszelką cenę będzie chciał udowodnić swojemu ojcu, że jest lepszym dowódcą, niż jego rywal.

Jeśli macie już za sobą drugi sezon „Spartakusa”, koniecznie obejrzyjcie film „Gladiator” z Gerardem Butlerem w roli głównej. Warto również zobaczyć „Rzym” oraz „Pompeje”.


Spartakus: Zemsta CDA, NETFLIX, VOD gdzie obejrzeć online lektor pl

Gdzie obejrzeć cały film Spartakus: Zemsta ? Tutaj możesz spawdzić obsadę filmu Spartakus: Zemsta oraz filmy i seriale podobne do Spartakus: Zemsta (2012) online. Sprawdź również opinie i średnią ocenę filmu Spartakus: Zemsta (2012) online. Pełna obsada filmu Spartakus: Zemsta. Film Spartakus: Zemsta gdzie obejrzeć za darmo lektor PL
Spartakus: Zemsta Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV. U nas możesz spradzić obsadę filmu Spartakus: Zemsta a także poznać podobne filmy do Spartakus: Zemsta oraz czy są dostępne na Netflix i CDA ? Wszystkie najważniejsze informacje o filmie Spartakus: Zemsta znajdziesz poniżej

Zwiastun

Obsada

Liam McIntyre – Spartakus
Manu Bnnett – Kirkos
Daniel Feuerriegel – Agron
Dustin Clare – Gannicus
Lucy Lawless – Lukrecja
Viva Bianca – Ilithyia
Craig Parker – Gajusz Klaudiusz
Peter Mensah – Oenomaus
Nick E. Tarabay - Ashur

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO