Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Serial „Star Trek: Discovery”. Opóźniona premiera 3. sezonu. Kiedy pojawią się nowe odcinki? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Epidemia koronawirusa prawie zupełnie sparaliżowała przemysł rozrywkowy. Wstrzymane zostały prace nad większością produkcji filmowych i telewizyjnych. Wielu aktorów i twórców filmowych zostało przez to pozbawionych źródeł swoich dochodów. Panujące na świecie względy bezpieczeństwa sprawiły, że nawet w przypadku zakończonych zdjęć, niemal niemożliwa jest postprodukcja i doprowadzenie dzieł filmowych do końca. W dość podobnej sytuacji znależli się właśnie twórcy serialu „Star Trek: Discovery”. Wygląda jednak na to, że znaleźli pewien sposób na poradzenie sobie z tym problemem.

youtube.pl

Z przekazanych przez producentów informacji wynika, że zakończone zostały już zdjęcia do serialu, jednak nie została jeszcze dokończona postprodukcja.

Kiedy ukaże się serial?

Jeden z gwiazdorów serialu, Wilson Cruz, brał ostatnio udział w czacie na żywo. W trakcie rozmowy poruszył kwestię produkcji „Star Trek: Discovery”. W komentarzach przy czacie odezwał się wtedy Anthony Rapp, który stwierdził, że nie przerwano prac nad efektami wizualnymi oraz edytowaniem nagranego materiału. Z powodu epidemii ekipa filmowa przeniosła jednak pracę do swoich domów, przez co proces powstawania serialu ulegnie znacznemu wydłużeniu. Wilson Cruz skomentował jeszcze póxniej tę sprawę na Twitterze:

Nadchodzi, ale może to potrwać nieco dłużej, niż myśleliśmy... Niemniej jednak nadchodzi!

Na razie producenci serialu nie podali jeszcze daty premiery 3. sezonu. Do tej pory była ona przewidywana na początek 2020 roku. Teraz już wiadomo, że można mówić co najwyżej o jego ostatnich miesiącach. Fabuła nowej serii „Star Treka” będzie się rozgrywać 930 lat po akcji, którą można było śledzić w 2. sezonie.


Podobne filmy i serialeKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO