Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Powitanie słońca online - opis filmu, obsada, zwiastun, fabuła. Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

„Powitanie słońca” to film dokumentalny, w którym reżyser odwiedza różne miejsca na ziemi i pokazuje jak wielką rolę odgrywa tam joga. Różne kultury, przyzwyczajenia, różne tradycje - nie ma to znaczenia. Joga jest dla każdego. 

Rok produkcji: 2019 
Gatunek: Dokumentalny 
Produkcja: Francja 
Premiera: 19 czerwca 2020, Polska 
Reżyseria: Stephane Haskell 
Scenariusz: Stephane Haskell 

 

Materiały prasowe filmu

Opis filmu 

Tuż po swoich czterdziestych urodzinach - fotograf i dokumentalista Stephane Haskella słyszy wyrok. Zdiagnozowano u niego ciężką chorobę, został sparaliżowany. Lekarze rozkładali ręce z bezradności i nie potrafili mu pomóc. Medycyna nie dawała mu żadnych nadziei. I właśnie wtedy spróbował praktyki jogi. Okazało się, że to coś, co mu pomaga. Szczególnie przełomowym momentem okazało się dla Haskella spotkanie z Teresą Poulsen, za namową której zgłębił nie tylko tajniki, ale i filozofię, którą kryje w sobie joga. W końcu stopniowo ból go opuszcza, zastępuje go natomiast empatia i zrozumienie. Postanawia więc, że wyruszy w świat, aby sfilmować osoby, które rozumieją jogę tak jak on. Chciał pokazać jak ludzie dzięki niej radzą sobie z życiem. Odwiedza wiele różnych miejsc, takich jak cela śmierci w więzieniu San Quentin, ale również Kenię, gdzie Masajowie od wieków praktykują jogę. Rozmawia z parą Żydów, którzy swoją drogę do judaizmu odnaleźli poprzez praktykę jogi. Koniecznie musicie to zobaczyć. 

 


Zwiastun 

Obsada 

Corine Biria 
Stehpane Haskell 
Raphael Personnaz 
Therese Poulsen 

Zobacz również takie dokumenty jak "Whitney", "Ukryte działania", a także "Tancerka". 

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO