Miłość ma różne oblicza

Pokochaj, poślub, powtórz – surwiwal zamienia się w realne zagrożenie

Komedie romantyczne to jeden z najchętniej wybieranych przez widzów gatunków filmowych. Zabawne perypetie bohaterów przeplatane są miłosnymi wątkami, które nie jednokrotnie prowadzą do wzruszającego i szczęśliwego zakończenia. Czy podobnie jest w filmie „Pokochaj, poślub, powtórz?”.

Tytułu oryginalny: Love. Wedding. Repeat
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Dean Craig
Scenariusz: Dean Craig
Rok: 2020
Kraj: Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu / Netflix

Opis filmu

Jack i Dina poznają się we Włoszech – wpadają sobie w oko i spędzają niesamowity czas w swoim towarzystwie. Ich znajomość nie ma jednak szczęśliwej kontynuacji i mężczyzna ciągle myśli o towarzyszce upojnych chwil. Kilka lat później Jack wybiera się na wesele siostry, na którym niespodziewanie pojawia się również Dina. Wydaje się, że wesele siostry to idealny moment do odnowienia znajomości i pójścia krok dalej – Jack musi jednak zadbać przede wszystkim o ślub siostry, któremu zagrozić może inny splot niefortunnych zdarzeń. Mężczyzna przeżywa równocześnie dwie równoległe historie. Cały film obejrzeć można na Netflikskie. Poniżej znajdziecie fabułę i zwiastun produkcji.


Pokochaj, poślub, powtórz – zwiastun

Obsada

Olivia Munn - Dina
Sam Claflin - Jack
Eleanor Tomlinson - Hayley
Aisling Bea - Rebecca
Freida Pinto - Amanda
Joel Fry - Bryan
Jack Farthing - Marc
Allan Mustafa - Chaz
Tim Key - Sidney

Uwielbiasz komedie romantyczne i szukasz czegoś ciekawego na wieczór? Sprawdź koniecznie filmu Pierwszy raz i Przepis na miłość. Do gustu może ci przypaść również Plan B.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO