Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Osądzeni przez media online - gdzie oglądać? Opis serialu, zwiastun, fabuła, sezony Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Seriale dokumentalne nie mają łatwo – dzisiejszy widz to osoba, którą bardzo ciężko zaskoczyć. Miłośnicy serwisów streamingowych i telewizyjnych show widzieli już niemal wszystko. Wciąż jednak pojawiają się produkcje, które starają się rzucić nowe światło na wydawałoby się przemaglowane już tematy. Jednym z takich tytuł jest produkcja Netfliksa pod tytułem „Osądzeni przez media”.

Tytuł oryginalny: Trial by Media
Gatunek: Dokumentalny
Premiera: 2020
Kraj: USA
Dostępny na: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Jaki wpływ mają media na wymiar sprawiedliwości? Twórcy serialu dokumentalnego „Osądzeni przez media” starają się znaleźć odpowiedź na to pytanie. Produkcja opowiada o wyjątkowo popularnych w mediach procesach, które mogły mieć wpływ na wyroki w sprawach. Bliżej poznamy więc historię między innymi Roda Blagojevicha czy Amadou Diallo. Widz serialu pozna wpływ czwartej władzy na przebieg procesu karnego i pozna prawdziwą wagę sposobu przedstawienia danej sprawy w mediach. Czy prasa może zmienić postrzeganie sprawy przez społeczeństwo? Jak bardzo jest ona w stanie kształtować opinie? Czy transmisje telewizyjne rozpraw zmieniły ich przebieg i charakterystykę? Na te pytania odpowiada sześć odcinków serialu, który traktuje o bardzo różnych dziedzinach amerykańskiego prawa. Serial obejrzeć można od 11 maja na Netfliskie. Poniżej możecie zaś obejrzeć jego zwiastun. 

Osądzeni przez media - zwiastun


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO