Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Nie zadzieraj z fryzjerem cały film online | Obsada, fabuła, opis, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

„Nie zadzieraj z fryzjerem” to zwariowana komedia z jednym z najsłynniejszych amerykańskich komików w roli głównej. Adam Sandler tym razem wcielił się w izraelskiego komandosa, który skrycie marzy o zostaniu… fryzjerem. Wkrótce postanowi wcielić swoje marzenia w życie. Jak się można domyślać, doprowadzi to do wielu zaskakujących i zabawnych perypetii. Dużo zamieszania wprowadzi też pojawienie się na horyzoncie groźnych terrorystów. Komandos będzie musiał nieźle się natrudzić, żeby zerwać ze swoim poprzednim życiem i zawalczyć o fryzjerską karierę.

Tytuł oryginalny: You Don’t Mess with the Zohan
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2008
Premiera: 6 czerwca 2008
Reżyseria: Dennis Dugan
Scenariusz: Adam Sandler/Robert Smigel

"Nie zadzieraj z fryzjerem"/Materiały prasowe

Opis fabuły

Film przedstawia historię Zohana Dvira, który jest najlepszym izraelskim komandosem o randze bohatera narodowego. Zohan jest specjalistą w dwóch dziedzinach – w walce z terroryzmem, a także podrywaniu kobiet. Jego wrodzonemu urokowi osobistemu i męskości nie potrafi się oprzeć żadna kobieta. Nikt nie wie jednak, że mężczyzna skrywa pewien sekret. Pod swoim łóżkiem trzyma katalog fryzur z 1987 roku i w głębi serca marzy o tym, że kiedyś sam będzie mógł tworzyć podobne stylizacje. Wkrótce nadarza mu się okazja do spełnienia tych marzeń. Jego zaciekły wróg, palestyński terrorysta Fantom, który był uważany za zmarłego, znowu wraca do gry. Zohan pozoruje więc własną śmierć i wraz z dwoma psami, Scrappym i Coco, odlatuje do Nowego Jorku. Od razu postanawia udać się do jednego z najsłynniejszych nowojorskich salonów fryzjerskich, żeby prosić o posadę. Okazuje się jednak, że nie posiada żadnego doświadczenia, a jego styl jest mocno przestarzały. Były komandos nie poddaje się jednak i robi wszystko, żeby podbić świat fryzjerstwa.


Zwiastun

Obsada

Adam Sandler – Zohan
John Turturro – Phantom
Emmanuelle Chriqui – Dalia
Nick Swardson – Michael
Lainie Kazan – Gail
Ido Mosseri – Oori
Rob Schneider – Salim
Dave Matthews – James
Michael Buffer Walbridge

Macie już za sobą komedię „Nie zadzieraj z fryzjerem”? W takim razie zdecydowanie musicie zobaczyć film „Nie ma mocnych”, który rozbawi was do łez. Warto również obejrzeć inne świetne produkcje, takie jak „Serce, serduszko” czy „W rytmie marzeń”.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO