Historia niezwykłego spotkania

Nick i Norah – w poszukiwaniu tajemniczego koncertu

„Nick i Norah” to opowieść o niezwykłym spotkaniu dwojga nastolatków, których połączyło poszukiwanie koncertu ulubionego zespołu. Podczas wspólnej wędrówki po ulicach Nowego Jorku odkrywają, że łączy ich więcej, niż przypuszczali. W filmie wystąpiła gwiazda „Spłukanych dziewczyn” Kat Dennings oraz znany z filmów „Juno” i „Supersamiec” Michael Cera. Produkcja jest idealną propozycją dla wielbicieli romantycznego kina.

Tytuł oryginalny: Nick and Norah’s Infinite Playlist
Gatunek: Komedia / Dramat
Reżyseria: Peter Sollett
Scenariusz: Lorene Scafria
Kraj: USA
Rok produkcji: 2008
Platforma: HBO GO

Nick i Norah / Materiały prasowe

Opis filmu

Film przedstawia historię mieszkającego w New Jersey Nicka, który jest basistą w zespole o tymczasowo przyjętej nazwie The Jerk-Offs. Chłopak jest załamany po tym, jak jego dziewczyna Tris zerwała z nim całe trzy tygodnie, dwa dni i dwadzieścia trzy godziny temu. Wciąż nie może przestać o niej miśleć i nadal nagrywa dla niej kolejne składanki na płytach CD. Żeby choć na chwilę oderwać od niej myśli, postanawia udać się na koncert swojego ulubionego zespołu Where’s Fluffy?, który ma się odbyć w Nowym Jorku. Na tę samą imprezę wybiera się zbuntowana nastolatka Norah. Chociaż na pierwszy rzut oka niewiele ich ze sobą łączy, zrządzeniem losu spędzają ze sobą noc na poszukiwaniu klubu, w którym ma się odbyć tajemniczy koncert. W trakcie tego spotkania oboje pomału zaczynają odkrywać łączące ich podobieństwa, a także powoli zaczyna rodzić się między nimi uczucie.

Jeśli macie już za sobą „Nick i Norah”, koniecznie obejrzyjcie film „American Ultra” z udziałem Kristen Stewart i Jessego Eisenberga. Warto też obejrzeć filmy „Gwiazd naszych wina” oraz „Love, Rosie”.


Zwiastun

Obsada

Michael Cera – Nick
Kat Dennings – Norah
Aaron Yoo – Thom
Rafi Gavron – Dev
Ari Graynor – Caroline
Alexis Dziena – Tris
Jonathan B. Wright – Lethario
Zachary Booth – Gary
Jay Baruchel – Tal

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO