Jakie seriale znowu wyleciały?

Netflix i jego wiosenne porządki. Kolejne seriale znikają po 1. sezonie

Netflix kontynuuje swoje wiosenne porządki. Niedawno poinformowaliśmy o tym, że nie zobaczymy 2. sezonu „Mesjasza”, więc w zasadzie nierozwiązana pozostanie zagadka czy to oszust, czy prawdziwy Mesjasz. Netflix postanowił pójść więc dalej – kolejnego sezonu nie doczekają się dwa kolejne tytuły. Obie produkcje powstały we współpracy z wydawcą komiksów IDW Publishing. O jakich serialach mowa? Które zakończą się na 1. sezonie?

 

Materiały promocyjne serialu

Kolejne seriale znikają z platformy 

Pierwszym skasowanym serialem jest „V-wars”, który opowiada o dr Lutherze Swannie, który trafia do świata z największych koszmarów. Widzi jak tajemnicza choroba przemienia jego najlepszego przyjaciela – Michaela Fayne’a – w wielkiego, morderczego, polującego na ludzi drapieżcę. Choroba rozprzestrzenia się bardzo szybko, więc ludzie zaczynają dzielić się na dwa obozy: „normalnych ludzi”, a także „wampiry”. Więcej informacji o serialu możecie zobaczyć tutaj

Drugi serial, który odejdzie po 1. sezonie to „October Faction”, który na platformie pojawił się zaledwie dwa miesiące temu. To historia o małżeństwie, o Fredzie i Deloris Allen, którzy walczą ze złem – są bowiem łowcami potworów. Oprócz tego codziennie mierzą się z problemami, które stwarzają ich nastoletnie bliźnięta. 

Wygląda na to, że widzowie nie napędzili szczególnie statystyk. Być może dosyć mają tematyki potworów, wampirów i uczucia strachu? 

Przypominamy, że w ostatnim czasie platforma Netflix, oprócz „Mesjasza”, usunęła również: „AJ and the Queen”, „Spinning Out”, „Soundtrack”, a także „Daybreak”. 
Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO