Kiedy kolejny sezon?

4. sezon "Dom z papieru" - kiedy premiera? Czy będzie 5. sezon serialu?

Tęskniliście za Nairobi, Tokio i Denverem, a także innymi bohaterami „Domu z papieru”? Mamy dla was dwie dobre wiadomości, które z pewnością umilą wam poniedziałkowe popołudnie. Jeśli już macie za sobą 3. sezon serialu o popularnych złodziejach – pocieszymy was, że na kolejny nie musicie czekać aż tak długo, jakby się wszystkim wydawało. Zaledwie pół roku różnicy będzie pomiędzy emisją 3., a 4. sezonu „Domu z papieru”.

Materiały promocyjne serialu

Kiedy dokładnie będzie można zobaczyć 4. sezon serialu? I czy to będzie ostatni sezon?

Kiedy 4. sezon „Domu z papieru”?

Z pewnością wielcy fani zadają sobie na okrągło to pytanie. Więc odpowiadamy, że pojawi się on na Netflixie już 3 kwietnia 2020 roku. Tradycyjnie, jak do tej pory, na platformie zapewne pojawią się naraz wszystkie odcinki – będziecie mogli więc uprawiać „binge-watching”. Bierzcie wolne w pracy, albo przygotujcie sobie dużo kawy, bo pewnie z emocji nie uśniecie. Obejrzyjcie również zwiastun, który zapowiada 4. sezon serialu.


Druga dobra wiadomość

To, co pewnie wielu z was chciało usłyszeć – będzie 5. sezon „Domu z papieru”. Chociaż początkowo przygoda miała się skończyć na jednym napadzie, na mennicę, to serial tak przypadł do gustu, że wyprodukowano kolejne dwa sezony. Podobno w planach jest pociągnięcie historii i wyprodukowanie 5., a niektórzy mówią, że jest i zamówienie na 6. sezon.

Nie możecie się doczekać? My już odliczamy dni!

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO